5 טיפים לפני שקונים בריכות intex

בריכה זאת אטרקציה כל כך מבוקשת בקיץ משלל סיבות, קודם כל זה נעים במיוחד. 

ודבר נוסף מלבד זה שזה נעים, זה מרגיע מאוד מעל הכל!!! הכי חשוב ללא כל צל של ספק, זה מתיש לחלוטין, שזה מבורך עם ילדים, זאת פשוט תעסוקה. ישנן בריכות איכותיות רבות, כמו בריכות בסטוואי…. 

בריכות intex הצליחו למתג עצמן כבריכות הבטיחותיות והיעילות בעולם כבריכות חיצוניות, בשל המקצועיות והניסיון שצברו שהובילו אותן לפתח טכנולוגיות מבורכות שעושות לנו קיץ מאושר ושמח. ישנם סוגים שונים ומגוונים לבריכות ואם אתם מתלבטים מה לרכוש אנחנו ננסה להועיל לכם.

 

טיפ ראשון בקניית בריכות intex:

מדדו את גודל החצר שלכם, קודם כל! לפני הכל! תחשבו עד כמה גדולה החצר, ואיזה גודל בריכה היא יכולה להכיל, עם כל הרצון הטוב, להנות מבריכה חצי אולימפית גם בריכה בגודל של 3 מטרים עשויה לתת תוצאה מעולה מבלי לתת תחושה שזה מונע מהשער להיפתח, בריכה גדולה מידיי, תגביל אותכם מהחשק להשתמש בה, אתם אחרי הכל אוהבים את החצר הזאת, ועוד שימושים בחצר זה מאוד כמו סתם לשבת בה זה מאוד נעים ולא יבאס אותכם.

 

טיפ שני בקניית בריכות intex:

מהם גילאי הילדים שלכם? אם הם בני 3-4 בריכה קטנה תספק למעלה מכך! בשלב זה מומלץ ללכת על בריכות מתנפחות, הן גמישות יותר לתנועה אפשר לשמור אותן בקלות, כשהן לא בשימוש אין להן נפח עצום שישתלט על הבית והם קלים לאחסון. ומעל הכל בטיחותיים יותר לגילאים האלה! כמובן שככל שהגיל עולה כך גם מומלץ ללכת על עומק גבוה יותר.

 

טיפ שלישי בקניית בריכות intex:

בידקו לצד הבריכה מה היא דורשת איזה רמת תחזוק? לעיתים בריכות מסויימות עלולות להראות זולות יותר. מבריכות intex עצמו רק דגמים ישנים יותר, שזה אומר בטיחותי והכל, יחד עם זאת לא יגיע עם משאבות מיוחדות וכד' והזול יהפוך ליקר לאלתר. אז בידקו איזה מכשור מגיעה הבריכה. ככה שזה יתאים לכם יותר.

 

טיפ רביעי בקניית בריכות intex:

אם אנחנו לא מתביישים אז גם אתם אל תתביישו, אם אתם שוכרים דירה ולא בטוחים שאתם רוצים להישאר בבית הזה, עשו את החישובים שלכם, ואל תקנו משהו יקר מידיי! על בסיס גודל כמובן. רכשו משהו יעיל יותר שיתאים לתקציב שלכם.

 

טיפ חמישי בקניית בריכות intex

בידקו ממה עשויות הדפנות של כל הבריכות, ישנם דגמים חדשים יותר ודגמים ישנים יותר. מין הסתם כמו כל מותג בעל שם עולמי החברה משתדרגת. ולעיתים חברות מסויימות עשויות למכור לכם דגמים ישנים כי זה זול להם יותר והם מוכרים את זה באותה העלות.