כל מה שרציתם לדעת על עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני, או בשמו הנפוץ – עיצוב פנים עכשווי הינו עיצוב נורא נפוץ בקרב בתים בבנייה חדשה וכן בתים בעלי שטח גדול אשר רוצים להביא אליו תחושה של נקי ומרווח וכן כביכול להתאים אותו לעולם המודרני והמינימליסטי יותר. בעיצוב הפנים המודרני ניתן להבחין שבדרך כלל הצבע הדומיננטי הוא הצבע הלבן שכן מלווה את הבית בשלל גווניו, בקירות, ברהיטים ובתוך עיצוב פנים בכללי.

 

לקוחות שבדרך כלל בוחרים לתת לביתם לטעום עיצוב פנים מודרני הם לקוחות אשר רוצים בסופו של יום להרגיש שזו אכן שנת 2021, שכן למשל הבית שבו גדלו נראה אותו דבר כמו היום ולא חל בו שינוי משמעותי, העיצוב המודרני לעומת זאת בא להביא אמירה מהעת החדשה שכן הזמנים התקדמו ועיצוב פנים השתדרג מישן לחדש ומעתיק למודרני על כן ניתן יהיה לראות פחות שימוש בעץ למשל כמו בבתים ישנים והרבה יותר שימוש באלמנטים לבנים כאמור כגון צבע לבן בקירות, רהיטים וספות לבנים, אם ישנו שימוש בעץ הוא בדרך כלל צבוע בלבן, כמו שניתן לראות מיטות שהעץ של המיטה הוא עץ לבן ומתמזג עם הקירות וכך מדגיש את האופי המודרני של עיצוב הפנים של הבית. כמו כן ניתן לראות חיפויי עץ מעוצבים בתוך עיצוב פנים מודרני שכן הם גם מופיעים בצבע חום על מנת לתת את הקונטרסט הייחודי בין חום ללבן וכן להוסיף חום של העץ לעיצוב המודרני על מנת להעביר בתת מודע שבעל הבית יודע מה הוא עושה וכן הוא לא זנח את העיצובים הקלאסיים שהיו מוכרים בבתים בעלי עיצוב פנים לא מודרני שכן הוא נתן קריצה ייחודית משלו לשילוב העץ בצורה המתאימה לעיצוב ולאופי בתוך הבית.

 

הרביטים המינימליסטים בעיצוב פנים מודרני הם במקרים רבים בעלי עיצוב חד וריבועי, לרוב ללא עיצוב רב שמעצב הפנים דאג לא להוסיף על מנת לגרוע ואף הדגיש כי כמה שפחות רהיטים בדירה יותר מתאים לעיצוב פנים מודרני ומשרה מרווח וחופש לדרים בו. ישנם לקוחות אשר רוצים לטעום למשל משני עולמות שונים בעיצוב הפנים של הבית שלהם, לדוגמא עיצוב פנים כפרי ועיצוב מודרני, כך מעצב הפנים יכול לבחור לעשות חצר ומבוא לבית בצורה יותר כפרית וחמה עם עצים וגינה ורהיטי גינה מותאמים אשר ייתנו לבית חוויה כפרית וחמימה יותר שכן הניגשים לבית יעברו דרך החצר בדרכם לבית ואז כאשר ייכנסו לדירה עצמה יקבלו את הקונטרסט הלבן והמודרני, שכן ידגיש כי הבית נעשה בהקפדה ותכנון רב וגם כן יציף את הרגשות העכשוויים והמודרניים יותר מה שיגרום לאורחים להתחבר אפילו עוד יותר לעיצוב הפנים המודרני.

 

אם אתם מתעניינים בעיצוב פנים מודרני או בעיצוב פנים שונה, נשמח ללוות אתכם בתהליך. מיקי כתר ומרב ברמן אדריכלות ועיצוב פנים.