השכרת ריהוט אלטרנטיבי – כל מה שאתם צריכים לאירוע מושלם!

ואוו, קיץ בישראל, לא מרגש במיוחד עד כאן ברור! אבל שניה תמשיכו לקרוא.

בחרתם לסגור את האירוע שעליו חלמתם כל החיים, בים! איזה מדליק במלוא מובן המילה!

תעצמו לרגע את העיניים, ברור לי שאתם מרמים, לא נורא, גם ככה זה אף פעם לא היה ברור לי באמת העניין הזה, אפשר לדמיין גם עם עיניים פקוחות. בכל מקרה זה מושלם. אתם רואים בעיניי רוחכם איך נראה האירוע המושלם שלכם, זה שאף אחד לא הצליח לסגור עד עכשיו.

איזה שלמות! סגרתם לכם איזה נישה מהממת בחוף הים, רק לאורחים שלכם, למרות שיכול מסיבה סגורה לכם בלבד, כל העולם רוצה להעתיק ממכם עכשיו.

השכרתם מאיתנו את כל הציוד, שולחנות וכסאות מהממים! הצעקה האחרונה בשוק! דאגתם שהאורחים שלכם ישארו במצב מוצק עם המצצנים שהשכרתם מאיתנו, דאגנו לכם לגנרטור שקט כדי שלא יהיו טעויות באמצע הערב, והכל כל כך מושלם… אבל רגע אחד! עצרו הכל!

איזה מהמם זה פתאום משום מקום ריהוט אלטרנטיבי

מה זה השכרת ריהוט אלטרנטיבי עכשיו? דמיינו את התמונה המושלמת, יש אורחים יש כסאות יש שולחנות, יש קייטריג ואפילו חתן וכלה, ויש גם בופה עשיר, ומשום מקום צצות נישות כייפיות ברמות של ספות נוחות כאלה לא שייכות שמוסיפות איזה טאצ' מושלם ברמות שמשדרג לכם את האירוע ממדהים למושלם לא קיים בתודעה האנושית, האורחים נפעמים מכל עבר.

יושבים לעשן את הסיגריה שלהם, עם הבירה בנישה שלהם עם הספות המושלמות האלה מהחופים של תיאלנד עם קוקוסים ואננסים שהצלחתם לאלתר והם משיגים אותו מהבר. חתונה סטייל פול מון בקופנגאן תיאלנד, איך אני מרשה לכם עכשיו עם הדמיון שלי להעתיק את החלום השווה הזה בתפילה שאף אחד לא עשה קודם בישראל. ולמי שמתחשק במידה והחלטתם ללכת בשעות שסמוכות לשקיעה ולפניה אם יש למישהו או מישהי יותר הגיוני חשק לשבת ולהשתזף על איזה כסא שיזוף אז גם אפשר להשכיר מאיתנו, זה פשוט קיים במאגרים שלנו. איזה שווה זה.

 

אז לפני שכאן נסגרת חתונה מחדש,

צרו איתנו קשר כדי שנעזור לכם לסגור את האירוע המושלם.

צוות קארמה.