בנייה מתקדמת, חסכונית ויעילה: הכירו את רייכבך

עד לפני כמה עשרות שנים כשאדם רצה לרכוש שטח ולבנות עליו בית הוא בעצם נדרש בהוצאות עצומות שהן הוצאות טרויאליות לבנית בית, המלט, הבטון הטיח הם החומרים המרכזיים, על מנת להגיע לבית יציב בבניה הקלאסית צריך להקים יסודות שהם מתחת לפני השטח, כלומר לחפור עם דחפורים שזה אנשי מקצוע יקרים בפני עצמם הרבה אחרי שלב התכנון וההנדסה של הבניה שתפקידה הוא לייצר יציבות. 

אנשי המקצוע עצמם שפועלים במקום לא בהכרח יהיו אנשי מקצוע מיוחדים הכל במטרה לחסוך כמה שיותר עלויות כי אין כל צורך רק נדרשת רמת דיוק בתכנית שאותה מנהל מנהל התוכנית שנלקח להשלמת הפרוייקט, בשעה שכל המהלך המדובר הוא מורכב וארוך במיוחד ועשוי היה לקחת גם שנים. כיום זה כבר לא המצב ותודה לאל שכך!

בניה מתקדמת יש לה מספר שמות והם בניה קלה, בניה ירוקה ועוד והיא יעילה בהרבה וחסכונית בהרבה משלל סיבות.

קודם כל המבנה עצמו לא נבנה לבנה על לבנה, בתוך מפעל לאחר סיום תכנון בניית הבית, בשקט ובאופן נקי בונים היסודות, היסודות עצמם לרוב הם בעצם מחלקים ממוחזרים לכן זה נקרא בניה ירוקה, מה שהופך את העלויות הכלליות להרבה יותר נמוכות וסבירות משיטת הבניה הקלאסית. 

השלבים במפעל הם בעצם הקמת יסודות שהם כנגד החפירות בשטח ובניית מבנה יציב ועל התשתיות של הקירות, הרצפה והתקרות בעצם מולבשים הקירות החיצוניים מה שגם הופך את המבנה ליציב מאוד, ואין צורך לחשוש משום סכנה, משרדים ובתים רבים כיום בנויים בשיטה הזאת.

בעקבות העובדה שהשיטה הזאת בעצם מתבצעת במפעל מסודר ולא בשטח, כשהם מורגלים לעבודה אז בין היתר ובכלל בעקבות הדרך, זה הופך את השיטה למהירה ונקיה פי כמה יותר מהשיטה של הבניה הקלאסית.

בעצם מתוך מכלול השיטה של הבניה, לא חייבים לבנות בית חדש בהכרח, ניתן גם לבצע הרחבה של בית קיים.

אנחנו ברייכבך, חברה שהמומחיות שלה היא בניה מתקדמת, עושים הכל כדי לייעל לכם את כל השיטה ולעזור לכם לקבל את בית החלומות שתמיד שאפתם אליו במינימום עלות וזמן במקסימום איכות ושירות.

 

לכל שאלה, יעוץ והכוונה נשמח לעמוד לשירותכם,

צוות רייכבך.