בניה פרטית – כל השלבים המפורטים

בניה פרטית על כל שמותיה ושיטותיה היא בניה לא מסורתית ועצמאית של הלקוחות בנכסים הפרטים שלהם, מכאן נגזר השם. 

השלבים המומלצים לבניה פרטית הם קודם כל החזון, הצגת האישיות שלכם ומה שמאפיין אתכם שזה שלב התכנון. התכנית הזאת עומדת להיות הבית שבו אתם גרים ומגדלים ומטפחים את משפחותיכם, אתם אמורים לאהוב לחיות בבית הזה והצרכים משתנים בין משפחה למשפחה ובפרט אם יש צורך בשימת דגש על צרכים מיוחדים ושונים כאלה ואחרים.

השלב הבא זה ההחלטה על איזה סוג של מבנה אתם רוצים ללכת, מה ירגיש לכם יותר בטוח ונוח לטווח הרחוק האם זאת בניה פרטית שהיא מאוד מומלצת, יעילה, מוזילה, מאיצה את תהליך הקמת הנכס ועוד או ללכת על מבנה קלאסי רגיל, שיקח יותר זמן, יחד עם זאת יתן לכם תחושת בטחון, אגב בניה פרטית היא בטוחה ביותר, ויש לה יתרונות רבים במיוחד, והיא הולכת ונעשית יותר ויותר פופולרית בישראל.

לאחר שסיכמתם עם הקבלן, והוא נחשף למהווים ולחלומות שלכם, ובנה איתכם תוכנית של הבניה הפרטית שלכם, בשלב הזה, עושים אומדן מחירים שכולל הכל, כולל  הכל מתחיל בתמחור העבודה של הקבלן ועד לעלויות הגומי שהולך להיות באמבטיה כדי למנוע נזילות. תמחור מדויק יותר רק יקל עליכם יותר, ויעזור לכם להיות ערוכים יותר כלכלית ועם כמה שפחות סיטואציות שלא היו מוכרות מראש כשהכל מסוכם מראש מול הקבלן על מנת שלא יהיו טעויות לא מוצדקות שעשויות לצאת מהכיס שלכם. כן יתכנו שינויים, לרוב יהיו הוצאות בלתי צפויות, האמנם בנית מבנה, בעיקר מהסוג של בניה פרטית לא אמורה להיות דינמית, יחד עם זאת בוודאי שעשויים להיות מצבים שלא צפינו מראש, אתם תדעו מתי דברים הם ריאלים ומתי פחות לכן חשוב במיוחד לערוך הסכם מסודר מראש.

לאחר שתכננתם, ושלב ההוצאות ברור, וגם מאפיין המבנה ידוע. מכאן תפקידו של הקבלן הוא לוודא שהעבודה מתבצעת תוך כדי עמידה בזמנים, ומתן איכות מבנה שנקי מכל נזקים ואשפה בתום סיום העבודה. 

זה עולמו האהוב של קבלן מבנה פרטי.