בניה מהירה ומתקדמת זה רייכבך

איזה כיף זה שמחליטים שזהו הגיע הזמן לעשות הרחבה של הנכס, או לחלופין רכשתם אדמה וזהו קיבלתם התרי בניה להתחיל להקים את בית החלומות שלכם על הנכס הזה. העירייה נתנה סופית את כל האישורים להפוך את הבית הקטן שלכם למשהו מהמם, כמה התרגשות שיהיה לכם בשעה טובה. ורגע שניה, הנה זה בא, התובנה שלקח לכם כל כך הרבה זמן להשיג את האישורים הנכונים לעיתים גם שנים ואתם כל כך מחכים, אין סבלנות יותר, והנה סוגרים עם קבלן רגיל או קבלן מפתח, ועכשיו במקרה הטוב מחכים כמה חודשים או שנים עד שאפשר לאכלס את הבית לראשונה בשעה טובה ומוצלחת, ואם כבר גרים בבית אז זה הולך להיות תחת תנאים שלא מביישים את העולים החדשים בעליה השניה.

טוב אז לפני שאתם מתחילים לייבש את הביצות, אין צורך לשתול עצי אקליפטוס ולא חייב בהכרח שזה יקח זמן כל כך רב. קודם כל כיום יש שיטות בניה מתקדמות כמו הבניה הקלה/ ירוקה/ בניה מתועשת/ ועוד שלל שמות, מדובר באותה הגברת בשינוי אדרת והיא בכלל נעשית במפעל, זה לא בשטח עצמו ושלבי ההקמה הסופיים הם עניין מאוד קצר שלא אמור לקחת זמן רב, מיותר לציין שזאת עבודה נקיה במיוחד, יחד עם זאת לא בהכרח ניתן לעשות אותה בכל מקום אם נדרש שיפוץ מסוים, שהוא בתוך הנכס עצמו ולא יבוצעו הרחבות של הנכס כאלה ואחרות, חד משמעית אם מדובר בהרחבות זה מומלץ במיוחד לא מתקיים כל עניין בדבר והבניה המתקדמת תופסת תאוצה כל כך גדולה שסביר להניח שהיא עתידה להחליף את הבניה הקלאסית במרבית העסקאות שמבוצעות בתחום. אין כל סיבה בישראל שלא זה יהיה המצב לתועלת הלקוחות הן מבחינת זמנים כשלזמן ערך יקר, איזה כיף זה לסכם בניה של בית בשבועות במקום חודשים ושנים ובלי כל הנקיון שנדרש לבצע בסוף, כי זאת עבודה מאוד מדויקת ונקיה. 

"רייכבך" היא חברת קבלנות שזאת היא ההתמחות שלה, בניה מהירה וזה סימן ההיכר והדגל של החברה. בדיוק כשם שאתם רוצים את הבית שלכם ראוי למגורים נאים כמה שיותר מהר, כמו כן גם אנחנו מעוניינים לסיים כל פרוייקט על הצד הטוב ובמהיר ביותר על מנת שנוכל להתקדם לפרוייקט הבא.

למעלה מנשמח לעמוד לשירותיכם,

 

חברת רייכבך