5 סימנים שעליכם לפנות לקוסמטיקאית בהקדם

רבות מאתנו, הנשים, חיות עם התחושה שהעור שלנו נשאר צעיר ורענן כמו שאנחנו מרגישות (ברוב הימים), אך האמת היא שלאחר גיל 35-30 (ועבור חלקנו – אף מוקדם יותר) מתרחשת צניחה משמעותית ביכולת של העור שלנו להזין את עצמו ולשמור על הלחות ואף להתמודד עם ההשפעה הבלתי נמנעת של כוח המשיכה ושל החשיפה לשמש. לפניכן מספר סממנים שמתריעים על כך שהגיע הזמן להפקיד את פניכן בידיים מקצועיות.

כתמי פיגמנטציה

אחת הבעיות הנפוצות, בישראל בעיקר, היא פיגמנטציה. מדובר בתופעה בה באזורים מסוימים של העור מצטברים תאי מלנין רבים מדי. התופעה הזאת עשויה להיות גנטית, להיגרם כמוטציה לאחר חשיפה ממושכת לשמש בשעות שאינן בטוחות וכן עקב הגיל. קוסמטיקאית בגבעתיים יכולה לספק פתרונות טיפוליים לעניין וכן להמליץ על מקדם הגנה עשיר שיעזור למנוע את הופעת הכתמים בעתיד.

 

נקודות שחורות

אף על פי שרובנו משתמשות בסוגי הפילינג הביתיים, הקוסמטיקאית מבצעת ניקיון מעמיק יותר של עור הפנים, מה שמעלים את הנקודות השחורות, ובד בבד גם נותן חיזוק ארוך טווח לנקבוביות, לצמצום היקף הלכלוך שנקלט בהן.
 

פצעונים – בלי קשר למחזור או להרגלי תזונה

פצעונים בהיקף רחב (אקנה) תמיד דורשים טיפול של קוסמטיקאית וכן של דרמטולוג. עם זאת, אם באמצע החיים מתרחשת הופעה של פצעונים שאינה קשורה למחזור החודשי שלכן או לתזונה (הרבה אוכל שומני גורם לפצעונים גם בגיל בוגר) – כדאי לבדוק את העניין ברמת העור, וכן ברמה הרפואית. תחום האנדוקרינולוגיה עוסק בהורמונים, הקשורים קשר הדוק לתהליך חילוף החומרים, ורצוי להיוועץ ברופאים מתחום זה עם הופעת הפצעונים, בנוסף לרופאי עור.

 

הופעת קמטוטים עמוקים

ראוי לציין שלכל אחד מאתנו יש קמטים בשלב זה או אחר בחיים, אך יש להבדיל בין קמטי הבעה לבין קמטים עמוקים. קמטי הבעה מופיעים כאשר אנו מחייכים, זועפים, צוחקים וכיוצא בזה. כאשר הקמטים האלה נשארים בעור גם במצב רגוע, כדאי לשקול לפנות לשירותי קוסמטיקאית בגבעתיים או במקום הקרוב לביתכם, על מנת לנקוט אמצעי אנטי אייג'ינג מניעתיים – צעד הרבה יותר פשוט מאשר תיקון נזקים לאחר הופעתם.
 

צבע פנים בלתי אחיד

ישנן הרבה תופעות שגורמות לנו להיראות לא במיטבנו, ואדמומיות בפנים היא אחת מהן. הסיבה לתופעה יכולה להיות טמונה בבריאות (בעיקר בתחום הלב וכלי הדם), אך לעיתים מה שדרוש להחלקת עור הפנים הוא מסכה איכותית ומקצועית וכן עיסוי פנים מבריא. מדובר בתענוג לגוף וגם לנפש, משום שהתחושה הפנימית שלנו מופיעה פעמים רבות גם על הפנים שלנו, לכן הביקור אצל קוסמטיקאית בגבעתיים או בכל מקום אחר מהווה לא רק טיפול בעור בפנים, אלא גם פינוק לנפש שתורם מאוד כשלעצמו.


תפריט דף הבית