שרברב

שרברב
כן, אתם יודעים שזה תמיד קורה. גם אם תתחמקו, תכחישו או לא תרצו. האורחים יגיעו לביקור מיוחד, איזו ארוחת ערב מושקעת ואתם רוצים שהכל יהיה מושלם. אתם מניחים את הכלים המלוכלכים בתוך הכיור, פותחים את המים וכלום לא קורה. המים נערמים להם לאט לאט בתוך הכיור ואתם מתחילים לקבל כאב ראש ולחץ. מזיזים את המסננת מתפללים לזרימה וזה לא בדיוק תואם את המציאות. זה בערך הרגע שבו אתם מבינים שאתם צריכים אינסטלטור, הבעיה היא שיש לכם כרגע הרבה אורחים והבאת בעל מקצוע בזמן זה, לא ממש ינעים את האווירה. האמת היא, בינינו, אין דבר כזה זמן טוב לאיזה עבודת אינסטלציה או פתיחת סתימות. גם אם אותם אורחים לא היו אצלך כרגע, גם אם היית לבד, עדיין לא היית רוצה להיתקע עם ביוב שעלה על גדותיו ומדיף ריח רע.זו הסיבה שאנו תמיד ממליצים על תחזוקה מדי מספר שבועות. בזכות מספר פעולות שהן יחסית מאד פשוטות ולא צריך להיות “הנדימן” בשבילן, בסך הכל צריך רק להיות עם ראש פתוח ובלי פחד. הרי אף אחד לא הפך למקצוען ביום אחד.

דבר ראשון, חשוב לבדוק מדי כמה זמן את הצנרת. פשוט לעבור ליד כל הצינורות ולבדוק אם יש סתימה באחד מהם. צנרת פלסטיק יש הרבה יותר נזילות וחורים מאשר בצנרת נחושת(שבה יש חלודה. תיכף נרחיב על כך). במידה ונתקלתם בנזילה, טלפון מהיר אל אינסטלטור מומחה שקרוב אליכם, לרוב הם מצוידים במכשור שמותאם במיוחד לצורך איתור נזילות ויכולים לטפל בבעיה במהירות ובקלות. חשוב לטפל ולא להתמהמה בהזמנת אותו שרברב, מכיוון שאותו טפטוף קטן יכול להפוך לנזק של ממש.

במידה ונתקלתם באיזו רטיבות בתקרה או רטיבות בקירות, יש צורך להבין מה בדיוק גורם לאותה רטיבות. לפעמים מספיק לאוורר את המקלחת אחרי כל פעם שמשתמשים בה וזרימת האוויר מייבשת את הנוזלים ושומרת על קירות נטולי רטיבות. אם זה לא עוזר, גם במקרה הזה רצוי להזמין אינסטלטור, כי גם כאן חשוב מאד לטפל בבעיה עוד בהתחלה.

מקווים שהטיפים הקצרים יעזרו לכם למנוע הוצאות מיותרות בעתיד.


תפריט דף הבית