שלטים למשרד: מיתוג עסקי

חברות רבות, גדולות כקטנות, עוברות במהלך השנים תהליך של מיתוג עסקי. במסגרת תהליך זה הן משנות את פניהן בצורות שונות, מחדשות את הנראות שלהן אל מול קהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי. הרעיון של מיתוג עסקי הוא חידוש ושיפור החזות מתוך כוונה להציג פנים רעננות, צעירות, רלוונטיות.
מיתוג עסקי נעשה בצורות שונות, כאשר אחת הצורות הפופולאריות ביותר היא באמצעות שילוט. שינוי שלטים למשרד, מבשר על תהליך של מיתוג. יש לציין שזה לא השלב היחידי, יש דברים שונים אשר צריך לבצע כחלק מהתהליך, למשל, שינוי פני הלוגו, יצירת סלוגן חדש, שני הדברים הנ"ל משתקפים באמצעי עיצוב שונים, למשל, אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק, נייר מכתבים ועוד. לפעולות אלו נלווה גם חידוש פני החברה מבחינה רעיונית, דבר אשר בין היתר אפשר לראות ביצירת מסע שיווק ופרסום חדש.
במאמר זה נתייחס לנקודה של שלטים למשרד, כיצד הם משפיעים על מיתוג עסקי וכיצד בוחרים את השלטים הנכונים לשם כך. אנחנו גם נסביר מדוע יש לשילוט השפעה כל כך גדולה על מיתוג מחדש ובכלל על פרסום ושיווק העסק. 

כיצד שלטים למשרד עוזרים למיתוג עסקי


על מנת להבין כיצד שלטים למשרד יכולים לעזור לתהליך של מיתוג, חשוב להבין קודם מדוע יש להם השפעה כל כך גדולה על העסק בכלל. הרי בסופו של דבר מדובר בשלט, אך כפי שאפשר להבין, זה הרבה יותר מכך. כשלקוח רואה שלט למשרד או לעסק, הוא לא רואה רק את מה שכתוב שם, הוא רואה את החזות של העסק, את מה שהוא רוצה לשדר לו, אם זה שלט ישן עם לוגו ארכאי וסלוגן בשפה שכבר לא מדברים, אז מה שהוא יחשוב על העסק. אך אם מדובר בשלט חדשני, יפה, נוצץ, עם לוגו מעוצב וסלוגן שיווקי, אז כל הגיש שלו כלפי העסק תהיה שונה, מתוך הנחה שהעסק משדר משהו אחר, חדשני וייחודי.
שלטים למשרד יכולים לעזור למיתוג בכך שהם נותנים את האינפורמציה שהלקוח צריך על העסק ויתרה מזו, הם מספקים לו כלים להכיר את העסק בצורות שונות. כל בעל עסק יכול להשתמש בשלטים לצורך מיתוג כפי שהוא רואה לנכון.

אילו שלטים יכולים להתאים לכם


אפשר למצוא בשוק מגוון שלטים שיכולים למתג את העסק שלכם כמו שאתם רוצים, אתם רק צריכים לבחור כיצד אתם רוצים למתג אותו. אתם יכולים לבחור שלטים מעץ, מתכת, זכוכית, פלסטיק, אתם יכולים ליהנות משלטים בשילוב של מספר חומרים גם כן.
אתם יכולים לקבוע שעל השלט יהיה כתוב רק שם החברה או לחילופין, אתם יכולים להחליט שעל השלט יהיה מצויר לוגו החברה, פרטי התקשרות וכמובן סלוגן של החברה. לא משנה מה אתם בוחרים שיהיה על השלט, תבחרו שיהיה זה משהו שימתג אתכם כמו שאתם רוצים.

 


תפריט דף הבית