שיווק באמזון טיפים למתחילים

הטיפ הראשון לכל אדם שרוצה להיכנס למסחר עצמאי או יותר נכון, להתחיל לדבר ברווחים שאין להם תקרה מחד, אך עשויים להתקיים סיכונים מאידך, לעומת עולם השכירים שהוא על בסיס בטחון שתיכנס הכנסה, יחד עם זאת גם לרוב קיימת תקרת גג, אך בטחון של הכנסה חד משמעית הוא קיים.

לכן הטיפ הראשון בנושא שיווק האמזון הוא קודם כל להכיל בנפש שקיימת אפשרות להרוויח רווחים גבוהים יותר ממה שאתם מרגישים שניתן.

מדוע זה טיפ? זה עניין ברור לא? 

אכן זה ברור בשכל לכל בר דעת שניתן להרוויח כסף שלא כשכיר, יחד עם זאת, לנפש למרבית האנשים זה מעט יותר מורכב, לכן! רוב האנשים לא ישקיעו מזמנם! לאו דווקא מהונם על עסקים כאלה ואחרים לאו דווקא נושא השיווק באמזון, אז מרגע שעברתם את המשוכה הנפשית הזאת שבא אתם מבינים שעל מנת להרוויח יותר צריך להשקיע משאבים כמו זמן וכסף אפשר בהחלט להתחיל.

שיווק באמזון, רצוי מאוד להתחיל עם הון התחלתי של כ5,000$ בממוצע, התקציב מתפרש על מספר הוצאות למעט המוצר עצמו.

 

כמו בכל עסק קלאסי, גם בכלי של שיווק באמזון הכרחי לעשות שיווק אגרסיבי יותר שבא לידי ביטוי בפרסום שגם הוא מהווה אחוז מסוים בהוצאות הכלליות.

 

שלב נוסף בשיווק באמזון, הוא לאתר ספק מסין, וכד' או הודו, ויש בשפע, יש שלל ספקים שעברו לגור במדינות הנ"ל והם עוד חוליה בשרשרת של יצור המוצר במפעל ועד הגעת המוצר ללקוח עצמו. 

ישנם ברי מזל כאלה ואחרים שמצליחים מעצמם ליזום איזה מוצר חדש, ועל אחת כמה וכמה אלה שמצליחים לרשום פטנט, ואז יש הסתברות עצומה שיש להם בכלל מוצר יחודי במיוחד לשיווק, מה שהופך את הנושא להרבה יותר כדאי עבורם.

 

מומלץ במיוחד לרכוש תוכנות ועזרים מסוימים לעיתים מובנים, בהם ניתן יהיה לייצר קשר ללקוחות.

 

מרגע שמעגל הלקוחות הורחב, אתם בעצם מתחילים לצבור נקודות בשיווק באמזון, ולהיות מובילים יותר, ובכך להשקיע פחות, ובעצם להרוויח יותר. 

אז לסיכום התחלתי, מאחר ואנחנו לא מעוניינים לייאש אתכם בהסברים, זה להשים דגש על מוצר איכותי ותודעת שירות גבוהה.

 

בכל מקרה על כל שאלה, פשוט תשאלו אותנו, 

 

אדוונטקס