שאיבת שומן וטיפולי מתיחת בטן

שאיבת שומן וטיפולי מתיחת בטן

נשים רבות אשר אינן מרוצות ממשקל גופן אך אינן מצליחות להפטר מעודפי השומן בדרכים הרגילות כמו בעזרת דיאטה או פעילות גופנית, פונות לדרך הקלה יותר שהיא ניתוח שאיבת שומן. במהלך ניתוח שאיבת שומן שואבים את השומן מהאזור המבוקש, כמו לדוגמא מהבטן, וכך מעניקים למטופלים הזדמנות לגוף בעל מראה הרבה יותר בריא והרבה יותר מושך מבלי להתאמץ רבות בדיאטות שונות ומשונות. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי לאחר ביצוע ניתוח שכזה יש לשמור על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית כדי שכל השומנים שהוסרו לא יצטברו שוב, מה שיפחית מעוצמת היעילות של טיפול שאיבת השומן אשר בוצע בגוף המטופל.
 

מדוע לפעמים יש לבצע מתיחת בטן לאחר שאיבת שומן?

ישנם מטופלים רבים אשר סובלים מכמות גדולה של שומן עודף ולעיתים רבות לאחר שאיבת השומן מהבטן שלהם נוצר עור רופף אשר נותר לאחר שכיסה את השומנים שכעת הוסרו. לכן, פעמים רבות לאחר ביצוע ניתוח שאיבת שומן יש לבצע ניתוח מתיחת בטן אשר בו למעשה מותחים את העור הרופף ומעניקים לגוף מראה טבעי ואטרקטיבי במיוחד. זו הסיבה לכך שבמרפאות רבות מודיעים למטופלים מראש כי לאחר שאיבת השומן הם יצטרכו לבצע מתיחה של הבטן ואם הם לא רוצים או יכולים לבצע ניתוח שכזה, אולי כדאי שישקלו שנית את ניתוח שאיבת השומן שכן העור הרופף יעיב על הסרת השומנים בצורה משמעותית מאוד.
 

מתי ניתן לפנות לביצוע שאיבת שומן?

חשוב להדגיש כי לא כל אחד יכול לבצע שאיבת שומן ולמנתחים יש כמות מסוימת של שומן אותה הם יכולים להסיר. לכן, לרוב ממליצים לאדם לבצע דיאטה וכושר גופני אשר בהם ירד במשקל ורק את עודפי השומן אשר אותם הוא לא הצליח להסיר בעזרת הדיאטה והפעילות הגופנית אותם הוא ביצע, יסירו בניתוח שאיבת שומן. בצורה כזו, יכול כל אדם לקבל את הגוף עליו הוא חולם בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר. לכן, ניתוח שאיבת שומן הוא לא פתרון קסם ולא כל אדם יכול לבצע אותו מבלי לבצע הכנה של דיאטה וירידה משמעותית במשקל ובאחוזי השומן.
 

האם נשארות צלקות לאחר ביצוע ניתוח שאיבת שומן ?

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח בו מבצעים חתכים קטנים מאוד ובדרך כלל באזורים נסתרים כך שלא נוצרות צלקות משמעותיות. יחד עם זאת, אדם אשר מבצע ניתוח מתיחת בטן יהיה בעל צלקת משמעותית יותר לאחר הניתוח. 


תפריט דף הבית