רעיונות לעבודות שיש

נהוג לראות במוות דבר שלא נעים לחשוב עליו. מרבית האנשים לא מהרהרים במותם מפני שהמחשבה על המוות מעמת אותם עם רגשות שלא תמיד קל להתמודד אתם. עם זאת, לעתים בעודנו בחיים כדאי לחשוב על המוות ולו רק כדי להכין את היום שאחרי ולהתכונן אליו בצורה הטובה ביותר. זה יכול להיות מחשבה על חלוקת הרכוש בצורה הוגנת, תכנון  לוויה שתשקף בצורה הטובה ביותר את האופי המיוחד שלכם או במחשבה על מצבות שתשקפנה את המהות שלכם.

 

מה יכולות להיות רעיונות למצבות זוגיות מיוחדות


לא מעט זוגות בוחרים להיקבר יחד כאקט סמלי שבו הם חורטים על דגל הזוגיות שלהם חיים זה לצד זה לא רק בעולם הזה אלא גם בעולם הבא, ואם אתם מחפשים רעיונות למצבות זוגיות אפשר היום בעידן האינטרנט המודרני למצוא כל כך הרבה עיצובים באתרים המיועדים לכך ברחבי הרשת. כחלק מכך לא מעט זוגות החלו בשנים האחרונות לחשוב על מצבות זוגיות שישקפו ויביעו בצורה הטובה ביותר את רעיון הזוגיות המיוחדת ביניהם ואת הקווים המייחדים אותה. מצבות זוגיות יכולות לכלול משפט משיר, תמונה או כיתוב מעניין, הם יכולות ליצור חיבור על ידי שימוש בצבעוניות מסוימת או לכלול שימוש בחומר.
 

חומר כמייצג קשר ורגש

שימוש בחומרים שונים שמתמזגים יחד ויוצרים מצג הרמוני שמשלב בין חומרים שונים עשוי לבטא בצורה טובה למדי שוני, אחדות, הרמוניה ושילוב. אנשים שבילו יחדיו חיים שלמים, חולקים יחדיו משפחה, ילדים, נכדים ולעתים נינים, חולקים את אותה מצבה זוגית שבאופן סימבולי משקפת את המרקם העדין ביותר של הזוגיות ביניהם. מהסיבה הזו המצבה הזוגיות נחשבת דרך מצוינת להשאיר חותם של אהבה ויחסים מיוחדים שיזכירו לכל היקירים שפוקדים את הקבר עד כמה מיוחדת הייתה מערכת היחסים בין שני האנשים הללו.
 

מה זו מצבה?


מצבה היא לא רק עניין טקסי. היא מקפלת בתוכה סמלים, רעיונות, דעות ואמרת מהו על האדם שקבור מתחתיה. בחירת מצבה זוגיות עשויה לומר אם כן משהו על אהבה, זוגיות, יחסים ואינטימיות והיא עשויה לשמר במשהו את אותן איכויות שייחדו את הקשר הזוגי גדם לאחר המוות. מחשבה על מצבה זוגית מן הראוי שתיעשה במשותף על ידי שני בני הזוג בתהליך אינטימי שבו ה בוחרים לעצמם כיצד להנציח את הדבר החשוב מכל בחייהם- האהבה.
 

כמה רעיונות מקוריים באמת


- מצבות מדברות - בשנים האחרונות החלה לצבור תאוצה רכישה של רכיבים מדברים עבור כל מצבה, ורבים מאוד משתמשים בהם. זה יכול להתאים לאנשים מוכרים ו"אנונימיים" כאחד, ניתן לשתף את סיפור החיים, מעשיות, בקשות ועוד.
- קומות - רבים כיום בונים קומות וכך בעצם קוברים את כולם יחד - כי אהבה אמיתי היא נצחית, וככה ניתן להנציח אותה בצורה מיוחדת מאוד, שגם כן הפכה פופולארית בשנים האחרונות.
- זוגיות - הזוגיות כערך כל כך חשוב לנו, ניתנת כמובן להנצחה על ידי בניית מצבה זוגית מיוחדת שתציג את עוצמת האהבה שלנו אחד כלפי השני.תפריט דף הבית