קורס מנעולנות

מציאת עבודה במצב הנוכחי של המשק יכולה להוות אתגר לא פשוט, במיוחד למי מאתנו שאין לו מקצוע מעשי. לימודי מקצוע מעשיים יכולים לאפשר לנו להתקדם מבחינה תעסוקתית ולמצוא תפקיד בו נוכל להביא לידי ביטוי את הכישרון המעשי שלנו. אם אנחנו מתלבטים איזה מקצוע כדאי לנו ללמוד הבחירה בלימודי מנעולנות יכולה להיות אפשרות טובה מבחינתנו. לימודי מנעולנות הם לימודים שיש בהם אופק כלכלי נרחב ואפשרויות תעסוקה רבות. בוגרי קורס מנעולנות יכולים לעבוד כעצמאיים או כשכירים בחברות. העבודה עצמה מעניינת מאוד ודורשת שליטה ביכולות טכניות ותאורטיות רבות לצד יכולת לנהל קשרי לקוחות ומתן שירות אדיב.

 

קורס מנעולנות – לא מה שחשבתם!לימודי מנעולנות הם בכלל לא מה שחשבתם. לימודים אלו כוללים הרבה מאוד חומר תיאורטי וגם הרבה מאוד תרגול מעשי של פירוק והתקנת מנעולים. הבחירה ללמוד את הלימודים האלו יכולה להתאים מאוד לחיילים משוחררים, לסטודנטים, לבעלי 12 שנות לימוד וגם לאנשים בני 40 פלוס או אנשים בגיל פנסיה שמחפשים לפתוח קריירה שנייה בפרק ב' של החיים. העבודה עצמה דורשת דיוק רב ויכולת לעבוד תחת לחץ. מנעולן הוא איש מקצוע שחייב להיות אמין ולמעשה ללא תעודת יושר מן המשטרה לא ניתן לעסוק במקצוע זה. מהלך הלימודים הוא מספר חודשים בודדים אשר במהלכם אנחנו נלמד את מקצוע המנעולנות מא' עד ת' באופן יסודי מאוד ומעמיק. בסוף הלימודים נוכל לרכוש הכשרה מעשית ולהתחיל לעבוד עם לקוחות פרטיים או עם מוסדות ציבור אשר ישכרו את השירות האישי שלנו.

 

קורס מנעולנות – ופתיחת קריירה עם אתגריםלימודי מנעולנות יכולים לאפשר לנו לפתח קריירה מלאת סיפוק וריגושים. לימודים אלו יכולים לאפשר להתפתח מבחינת העבודה שלנו. רוב המנעולנים מעדיפים לעבוד כבעלי עסק עצמאיים. העבודה כעצמאי היא עבודה שיש בה שחרור והרבה מאוד חופש. כאשר אנחנו עובדים כעצמאיים אנחנו אדונים לעצמנו ואנחנו לא צריכים לתת דין וחשבון למנהל או לבעל עסק אחר שנותן לנו הוראות. כאשר נעבוד כעצמאיים נוכל ליצור לעצמנו קהל לקוחות נאמן ולא נצטרך להיות תלויים במעסיק לשם קבלת פרנסה. מקצוע המנעולנות הוא אמנות של ממש. מנעולן חייב לדעת איך פורצים כל מנעול ואיך משכפלים מפתחות שונים וגם איך מתקינים צילנדרים שונים על דלתות מכל הסוגים. הלימודים יכולים להתאים לכל מי שיש לו ידיים טוב וחוש טכני מפותח. הם יכולים להתאים גם למי שאוהב לפרק ולהרכיב חפצים ויש לו תשוקה לכך.תפריט דף הבית