קונה רכבים לפירוק

בואו נודה על האמת- לא קל להיפטר מהרכב גם אם מדובר ברכב ישן, מושבת או מלא בעיות מכניות. חלק נכבד מחיינו ומשגרת היום שלנו אנחנו מעבירים ברכב ולא משנה אם הרכב נמצא אצלכם שנה או עשר שנים תמיד יש ממנו זיכרונות רבים. קשה להסביר את התופעה הזו, אך לכל אחד מאיתנו יש אמפטיה אמיתית כלפי חתיכת הפח עם ארבעת הגלגלים שלוקחת אותנו ממקום למקום. אנשים משקיעים באוטו שלהם הרבה זמן ולעיתים לא מעט כסף רק כדי שהוא יראה האוטו הכי יפה בשכונה. אבל מה לעשות, לפעמים גם מגיע הזמן להיפרד. אם אתם מחפשים קונה רכבים לפירוק והרכב שלכם כבר לא מה שהיה פעם כדאי שתעשו זאת כמה שיותר מהר. קונה רכבים לפירוק יספק לכם תמורה הוגנת עבור הרכב שלכם כאשר המחיר תלוי בשנת הייצור של הרכב, בסוג הרכב ומצב הרכב. לא קלה הפרידה מהרכב אבל אם האוטו שלכם גוזל מכם זמן וכסף מיותרים הגיע הזמן להיפטר ממנו.

 

המצבים העיקריים בהם קונה רכבים לפירוק נכנס לתמונה


אם הרכב שלכם מיועד לפירוק אתם כנראה יודעים את זה כבר מזמן אבל הקושי להיפרד השאיר אצלכם את הרכב לעוד קצת זמן. קונה רכבים לפירוק יוכל לתת לכם הצעת מחיר ואתם תחליטו האם זה משתלם לכם או לא. קונה רכבים לפירוק מתעניין במכונית שלכם במספר מצבים עיקריים: רכב ישן, רכב מושבת או רכב שעבר תאונה קשה. כאשר מדובר ברכב ישן הבלאי עושה את שלו ובמציאות של היום כולם רוצים לנסוע באוטו חדיש ונוח ולא בגרוטאה שבקושי זזה. רכב מושבת הוא רכב שכבר אינו ראשי לעלות על הכביש מבחינת משרד התחבורה ולמעשה מדובר בחתיכת פח לא שימושית שסתם תופסת את מקום החנייה. מצב נוסף שבו קונה רכבים לפירוק ישמח לקבל את הרכב שלכם הוא רכב שעבר תאונה קשה. לפעמים גם רכבים חדשים יחסית עוברים תאונות קשות שגורמות לנזק עצום ברכב. בלא מעט מקרים בעל הרכב מגיע למסקנה כי עדיף למכור את הרכב לפירוק ולא להשקיע את עלות התיקון. אם הגעתם למסקנה שהרכב שלכם כבר לא ראוי לעלות על הכביש שלחו אותו לפירוק רכבים.

 

רכב ישן? מסוכן לנהגים האחרים ומסוכן לסביבה


בכל שנה כל הרכבים בישראל עוברים מבחן שמכשיר אותם להמשיך ולנסוע על הכביש. רכב ישן מסכן לא רק את הנהג ברכב אלא גם את הנהגים האחרים. רכבים ישנים שאינם מתאימים לנסיעה בכביש צריכים לרדת מהכביש ואז למעשה אין בהם שימוש. רכבים ישנים רעים מאוד גם עבור הסביבה ומזהמים אמוד את האוויר. רכבים פולטים חומרים רעילים בכמות מוגברת לעומת רכבים תקינים ועדיף לכולנו שהרכבים האלו פשוט ילכו לפירוק ולא יהיה על הכביש. קונה רכבים לפירוק ישמח מאוד לקבל את האוטו שלכם ולתרום גם לאיכות הסביבה וגם לבטיחות הנהגים האחרים על הכביש.


תפריט דף הבית