צנרת ביוב


סתימות יכולות להיות בכל סוגי הצינורות, בין אם זו צנרת PVS, צנרת SP, צנרת פלסטיק או צנרת מים, בין אם זה אצלכם בבית או שזו חיצונית. זוהי ללא ספק אחת מהתקלות הכי נפוצות שיש באינסטלציה. במרבית המקרים, הדבר הראשון לעשות הוא להתקשר לאינסטלטור מקצועי, אלא אם כן יש לכם ידע בסיסי בצנרת וגישה טכנית. אתם יכולים להעזר בחומרים בחומרים הקיימים בשוק, אך לרוב חומרים אלו לא יועילו ולא תהיה ברירה אלא להזמין בהקדם, ולא רק בכדי למנוע ריחות לא נעימים, אלא גם כדי לחסוך את המחיר היקר במידה ותזמינו אינסטלאטור בשבתות, חגים או בשעות הלילה..
צנרת ביוב
את מרבית הסתימות בצנרת ניתן למנוע באמצעות טיפול אחת לחודש-חודשיים. אחת הדרכים היא להכניס למלא את הכיור באבקת כביסה ומים חמים ולאחר כמה דקות לשחרר את הפקק. זה אמור לסייע בהפחתת הסתימות ובכך למנוע את הצורך בביקור אנשי מקצוע. כמובן שיש להימנע ככל הניתן משפיכת קפה, רטבים, מזון, שערות וכל מה שעלול להפריע לזרימת מים תקינה בצינורות.
הדבר החשוב ביותר הוא להניח מסננת בכיור, בכדי להשאיר את כל הפסולת מחוץ לכיור. כך הצנרת תהיה נקייה מחומרים מזיקים ותאריך חיים. אם אחרי הכול כלום לא עזר, חייגו לאינסטלאטור.

 

מערכת אינסטלציה

אחת המערכות הכי חשובות שיש בבית, במשרד או במפעל, או מערכת האינסטלציה. אינסטלטרים משחקים תפקיד חשוב בעזרה לאנשים שזקוקים לאיזה שהן עבודות אינסטלציה שונות, או בכלל כל מה שצריך לעשות כדי לשמור על המשך תפקוד תקין. שרברבים עובדים בכל מקום שבו צריך אותם- בתים פרטיים, מפעלים ובתי עסקים ודואגים לוודא שיש צינורות תקינים ויעילים ברחבי הדירה. בגלל המורכבות הטכנולוגית הכרוכה שלל העבודות השונות, יכולים למצוא את עצמם אינסטלטורים עובדים במגוון עבודות ובמגוון מקומות. כמו כן, בעלי מקצוע שונים יכולים פשוט להתמחות בתחום אחד, בעיקר במשהו הקשור בצנרת ובכך להפוך להכי טובים שיש.

מי שהוא מגדיר את עצמו בתור אינסטלטור מומחה הוא כזה שמבצע גם עבודות בודדות, גם עבודות תחזוקה, גם תיקונים שונים כגון- איתור נזילת מים, בדיקת רטיבות, ביובית ועוד. אל תשכחו לברר פרטים שונים הקיימים ברשת, לפני שאתם מסכימים להעסיק אותו. לאחר מכן תשתדלו לקבל כמה שיותר הצעות מחיר, זה רק ישפר את הסיכויים לקבל מחיר נמוך מאשר הייתם מקבלים ללא הצעת מחיר. אם בסופו של דבר זה בסך הכל עניין של כמה דקות, חשוב מאד שלא תקלו בזה ראש.


תפריט דף הבית