צילומי הריון בפתח תקווה - בסטודיו או בחוץ?

צילומי הריון בפתח תקווה - בסטודיו או בחוץ?

מחפשת צילומי הריון בפתח תקווה? רוצה לדעת מה עדיף - האם לבחור בלוקיישן פתוח או בתוך סטודיו? אם כן, הגעת אל המקום הנכון.

היום צילומי היריון הפכו לשלב שהוא כמעט סוג של חובה לכל אישה, מדובר במזכרת מיוחדת מאוד מההיריון, הזדמנות להצטלם לתמונות משפחתיות מיוחדות ולהשאיר מזכרת אפנתית ומרשימה לרך הנולד ובכלל, לכל המשפחה.
אחת ההתלבטויות שנשים רבות מכירות לפני צילומי הריון בפתח תקווה היא היכן לבצע את הצילומים - האם לבחור במקום פתוח, בטבע או במקומות דומים תחת כיפת השמיים, או לקיים את הצילומים בתוך סטודיו סגור. אם ההתלבטות הזו מוכרת גם לך, קראי את המאמר עד תומו ותוכלו להחליט בקלות רבה יותר מה עדיף עבורך.
 

שיקולים של מזג האוויר

השיקול הראשון שיש לקחת בחשבון בבחירת הלוקיישן עבור צילומי הריון בפתח תקווה הוא שיקול של מזג האוויר. עלייך להעריך מה יהיה מזג האוויר בתקופה בה תרצי להצטלם. לדוגמא, אם מדובר בשיאה של עונת החורף, ייתכן כי גשם סוער לא יאפשר לכם לבצע את הצילומים בלוקיישן הנבחר, ומהצד השני - בשיאה של עונת הקיץ החום הרב, יחד עם תחושת אי הנוחות הכללית בחודשי ההיריון האחרונים, יהפכו את הצילומים בחוץ לקשים מאוד ומתישים, ואפילו מסוכנים עבור אישה הרה.
לכן, צילומים בחוץ כדאי לבצע רק בתקופות נוחות יותר מבחינת מזג האוויר, כך שיהיה ניתן לבצע אותם בהצלחה, בנוחות רבה ובהנאה שתשתקף מאוד בתמונות עצמן.
 

תחושת נוחות אישית

עוד דבר שכדאי לקחת בחשבון קשור דווקא לאישה עצמה ולאופי שלה. ישנן נשים שלא ירגישו בנוח לבצע צילומי הריון בפתח תקווה בשטח ציבורי או פתוח, ואי הנוחות הזו תשתקף בתמונות ולא תאפשר לצלם להוציא את המיטב מכל תנוחה וכל תמונה. לכן, עבור נשים כאלו עדיף לבחור בצילומים בתוך סטודיו סגור כך שהן ירגישו נוח יותר ויוכלו ליהנות ולצאת עם תמונות איכותיות המשקפות את האושר הגדול, החיבור בין בני הזוג ועוד.
 
כמובן, ישנו גם הבדל בעלויות בין צילומי חוץ לצילומי סטודיו, וגם את השיקול הזה יש לקחת בחשבון.


תפריט דף הבית