צילום אירועים וסטילס

צילום סטילס עדיין חי בועט ונושם. עם כניסת הווידאו לעולם האירועים, חשבו רבים כי צילום סטילס ילך ויידחק לפינה עד שיעלם. אבל מסתבר שלא כך הם פני הדברים. צלם סטילס הוא עדיין דמות נדרשת בכל אירוע משפחתי. צילום סטילס לא נעלם, להיפך. רובנו נהנים יותר לדפדף באלבומי התמונות מאשר להתבונן בסרטי הווידאו מהאירועים שלנו. צילום סטילס מביא אלינו את האירוע, הריחות, הצבעים והאנשים, גם הרבה שנים אחרי האירוע. צילום סטילס צורב במוחנו זיכרונות ותמונות שילוו אותנו עוד זמן רב.

 


צלם סטילס - כישרון, יצירתיות וטכנולוגיה

אז אם אי אפשר ללא צילום סטילס , כל מה שנותר הוא למצוא צלם סטילס , אבל צלם מקצועי . כל אחד מאיתנו יודע להגיד לכולם לחייך וללחוץ על כפתור המצלמה. רק מעטים יוכלו להיכלל בהגדרה של צלם סטילס שהוא גם צלם מקצועי .

צלם מקצועי הוא צלם סטילס בעל גישה המצליחה להנציח את הרגע בצורה מקורית, יצירתית ומפתיעה.

צלם מקצועי שולט ללא עוררין באומנות הצילום והתאורה, ומאפשר להציג זוויות ייחודיות לאייטמים שונים שקרו במהלך האירוע. צלם סטילס מוכשר יביא עימו אל תוך העדשה את הכישרון שלו, היצירתיות והטכנולוגיה - והכל משתלב יחד לצורך העברת הצילום בצורה מושלמת.

 

 צילום סטילס - רואה ואינו נראה...

צלם סטילס מקצועי לא מסוגל לשמוע את המילה "העמדה". פעם היינו הולכים לאירוע ורואים את החתן והכלה עסוקים כל הערב בקבלת הנחיות מאותו צלם סטילס - איפה לעמוד, מתי לחייך, מתי להתנשק וכיוצ"ב. היום צלם מקצועי הוא כזה שנוכחותו כמעט ואינה מורגשת במהלך כל האירוע, ויחד עם זאת, הוא מביא בסופו של דבר את הסיפור המרגש של האירוע דרך התמונות. צלם סטילס הוא מין חצי "דנידין" - רואה הכל וכמעט אינו נראה. בעלי השמחה אמורים ליהנות מהאירוע ולא לשמש "ניצבים" בסוג של סרט דוקומנטרי. תפקידו של צלם מקצועי למצוא את הרגעים הכי משמעותיים ולהנציח אותם דרך עדשת המצלמה.

צלם סטילס מקצועי חייב להיות בפוקוס תמידי, אחרת הוא עלול לפספס רגע חשוב שלא ישוב עוד.

 

צילום סטילס - מה נשאר לנו אחרי האירוע?

אז היה אירוע מוצלח, הדודות התקשרו לומר שהיה מקסים, אימא של החתן לא מפסיקה לבכות (משמחה...?), השיקים כבר הופקדו בבנק. ומה עכשיו? מחכים לתמונות. צילום סטילס לאירועים כבר מזמן אינו רק פעולה שנמשכת במהלך האירוע וזהו זה. צלם מקצועי מספק מאות תמונות מודפסות באלבומים מהודרים. צלם סטילס מקצועי מתייחס לעבודתו כאל אמנות לכל דבר, לכן התוצרים שיישארו לכם בידיים הם תמונות שמשדרות לא רק את אווירת האירוע שלכם, אלא הם ממש עבודת אמנות. אמנות הצילום!


תפריט דף הבית