צילום בר מצווה ובת מצווה


כל אימא ואבא מחכים לרגע הזה שנים. חגיגת בר מצווה או בת מצווה של ילדיהם. בין כל בעלי המקצוע שצריך למצוא לחגיגת האירוע יש מקום של כבוד לצלם. צילום בר מצווה הוא אחד מהאלמנטים החשובים כיום בכל מסיבת בת או בר מצווה. צילום בר מצווה כולל הכנות רבות, השקעה של ימי צילום לפני האירוע, צילום בר מצווה במהלך האירוע, ולסיום - עריכת החומר שצולם במהלך המסיבה.

צילום בת מצווה או צילום בר מצווה צריך להיעשות ע"י צלם אירועים מקצועי, שלא יפספס את הרגעים החשובים לכל ילד וילדה במסיבה שלהם. צילום בר מצווה זה לא רק לצלם את הילד מהפרופיל בצד הטוב שלו כדי שייצא פוטוגני בתמונות. צילום בר מצווה הוא תהליך מורכב שעובר הילד עם צלם האירוע הרבה מעבר לזמן האירוע עצמו. 

צילום בת מצווה - לתת לילדה מה שהיא רוצה


הילדה שלכם חוגגת בת מצווה. לכאורה, משפט פשוט מאוד. אבל האמת שמסתתרים מאחוריו ימים ושעות של התרגשות, לחץ, שמחה ועוד תחושות שמזוהות עם ילדה בת 12 שמתכוננת לאירוע חייה. צילום בת מצווה הוא אחד האלמנטים שהילדה מייחסת להם חשיבות גדולה מאוד.

המוטו של צילום בת מצווה הוא לראות כל תמונה וכל אירוע דרך עיני החוגגת. צילום בת מצווה מחייב הקשבה לילדת בת המצווה, הבנה והיענות לצרכיה, התאמת אופי צילום בת מצווה ככל שניתן לרצונותיה של הילדה ולאופי הקהל שיגיע לאירוע שלה.

צילום בת מצווה הוא תהליך שצריך להתקיים תוך כדי יחס חם, שיתוף פעולה  והיכרות אישית עם הילדה לצורך הפקת התמונה המוצלחת ביותר. צילום בת מצווה צריך  להיות אותנטי ומשלב בתוכו רגש רב. כך יכול צלם סטילס טוב להעביר את תחושת האירוע בהבזק אחד - כל המראות, הריחות, הצבעים, הטעמים, כל החוויה כולה.

צילום בת מצווה טוב צריך לתת לכם תחושה שבסרט הזה עוד לא הייתם....

 

איך להכין את הצלם לקראת צילום בר מצווה ?


לקראת צילום בר מצווה יש להיערך מבעוד מועד ולסכם את כל הפרטים מול צלם האירוע. כצלם אמן אני יכול לומר לכם, שיש מספר נקודות חשובות שרצוי להעביר לצלם שבחרתם לצורך צילום בר מצווה או בת מצווה:

1.      לפני תחילת האירוע הציגו בפני הצלם את ההורים ובני המשפחה שחשוב שהוא יצלם. צילום בר מצווה לא יכול להיות צילום בר מצווה אמיתי בלי סבא, סבתא או הדוד מאמריקה.

2.      ודאו מול הצלם שלא יבצע "העמדות" מיותרות, ולא יתערב יתר על המידה במהלך האירוע, כדי לא להפריע לילד או הילדה לחגוג בכיף עם חבריהם ובני המשפחה.

4.      ציינו מראש בפני הצלם את שעת ההגעה לאירוע ושעת סיום האירוע. צילום בר מצווה טוב ונכון מתחיל לפני האורחים ומסתיים אחרי עזיבתם.


תפריט דף הבית