פריצת דלתות

אחד הדברים הכי מעצבנים שיכולים לקרות לכל מי שמזמין בעל מקצוע כלשהו הוא גילוי העובדה המצערת שנותן השירות שהוזמן לא רק נכשל בתיקון אלא שהוא גם הסב נזק. כמו בכל תחום אחר, כך גם בתחום המנעולנות לצד המקצוענים פועלים  בעלי מקצוע לא ממש מקצועיים שיכולים להסבר נזק.

 

נזק שיכול להיווצר ע"י מנעולן לא מקצועי

קחו לדוגמא סיפור שקרה בשנה האחרונה לאחר המנעולנים. בשעת לילה מאוחרת הוא הוזעק לדירתו של בחור צעיר. הוא לא היה המנעולן הראשון שהגיע באותו ערב אלא השני. הראשון פרץ את המנעול בצורה לא מקצועית וגרם לנזק. כלומר הוא הפיל את הבריח בתוך הדלת. לא רק שזה מה שהוא עשה אלא הוא גם לא הצליח לתקן את הבעיה ונטש את הלקוח. פורץ דלתות שהוזמן במקומו, נאלץ לעבוד קשה על מנת לתקן את התקלה שנוצרה וכך, בעל הדירה, נאלץ לשלם יותר ממה שהוא היה אמור לשלם על פריצת המנעול. אתם בוודאי תוהים כיצד אפשר למנוע מקרה מסוג זה.  הינה 2 דרכים:
  1. להזמין מנעולן שכיר מחברה בעלת מוניטין ולא מנעולן בעל ותק של כמה חודשים (זה מה שקרה במקרה של הבחור חסר המזל).
  2. להזמין מנעולן עצמאי אבל עם ותק של לפחות 3 שנים במקצוע.
  3. להזמין את המנעולן ממקור שמספק גישור -  כלומר אחריות מלאה מול בעל המקצוע שהוזמן דרך האתר עד לשביעות רצונו של הלקוח.
     
 

אל תעשו זאת בעצמכם

אנשים רבים רוצים לחסוך את הזמן והעלות הכרוכים בהזמנת מנעולן.  לכן הם פועלים בשיטת עשה זאת בעצמך. במקרים רבים, בתחום המנעולנות, הם מוצאים את עצמם משלמים יותר בעקבות נזק שגרמו למנעול. למשל: ניסיון כושל לפרוץ את הדלת בעזרת לום. מעשה כזה יכול להוביל לכך שלא רק שיעשה נזק בלתי הפיך למנעול עצמו, אלא שיהיה צורך להחליף את כל הדלת. מנעולנות היא עבודה עדינה שיש לעשות אותה במיומנות על מנת להימנע כמה שיותר מהסבת נזק למנעול ובטח שהימנעות מהסבת נזק לדלת. הזמנת מנעולן תעלה לכם כמה מאות ₪ (תלוי ברמת הנזק) החלפת דלת ורכישת מנעול חדש יכולה לעלות לכם הרבה יותר.

 

לבחור נכון

רכישת דלת איכותית – במקרים רבים אנשים נמנעים לעשות הוצאות גדולות על מנת לחסוך. לכן קורה שרוכשים דלתות זולות למחסן או לבית. דלתות זולות מועדות הרבה יותר לפריצת גנבים מאשר דלתות איכות לכן כדאי לקחת זאת בחשבון.
החלפת המנעול בזמן – המנעול חורק ועושה בעיות כל פעם מחדש? עדיף להזמין כבר עכשיו מנעולן במקום לחכות שהמפתח יתקע לכם באמצע הלילה בדלת. הזמנת מנעולן מחוץ לשעות העבודה הרגילות תעלה לכם יותר מאשר בשעות היום.


תפריט דף הבית