פרגולות אלומיניום
מדוע פרגולות אלומיניום הפכו לכל כך פופולריות? מהם היתרונות הבולטים שלהן? וכיצד תוכלו לעצב את החצר שלכם בעזרת פרגולה מאלומיניום?
אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם ההצללות הוא פרגולות אלומיניום. אם בעבר תחום הפרגולות לא כלל תחתיו היצע נרחב של אפשרויות, מלבד ברזל או העץ המסורתי, כיום ישנה שחקנית נוספת וחזקה לא פחות.
פרגולת האלומיניום צוברת לזכותה יתרונות רבים אשר מתחילים באיכות בלתי מתפשרת, בעמידות גבוהה ובגמישות מקסימלית - ואינם נגמרים כאן. זאת בשל העובדה כי פרגולות אלומיניום בעידן המודרני מגיעות בשלל עיצובים לבחירה, מה שמאפשר עבר הצרכן הממוצע לשחק עם מגוון רחב של דגמים, מנגנונים ואף אפשרויות מתקדמות במיוחד.

היתרונות של פרגולות אלומיניום

לפרגולות אלומיניום ישנם כמה יתרונות מובהקים, ביניהם:
  • גמישות מקסימלית – האלומיניום הוא חומר נוח מאוד לעיבוד. כתוצאה מכך, ניתן ליצור ממנו דגמים רבים ומתקדמים במיוחד של פתרונות הצללה. לרוב, הפרגולות נבנות על בסיסם של פרופילים מאלומיניום. על ידי פרופילים בגדלים ומשקלים שונים ניתן ליצור מבנים מורכבים אך בלי להתפשר על חוזקם ועל יציבותם.
  • עמידות מרבית – בניגוד לחומרים טבעיים כמו עץ או ברזל, אלומיניום כמעט ואינו צובר בלאי. כתוצאה מכך עמידותו גבוהה יותר, הוא אינו דורש תחזוקה מרובה, ניקיון או שלל עבודות הנדרשות כדי לשמר פרגולות מסוגים אחרים. כמו כן, הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר ובפני מזיקים מסוגים שונים, מה שלא ניתן לומר על עץ למשל.
  • שילוב חומרים שונים – לאלו מכם אשר מתקשים לוותר על עץ ואינם מתחברים למראה התעשייתי והמודרני של פרגולות אלומיניום, הקדמה והטכנולוגיה מאפשרות ליהנות מכל העולמות במקביל. כיום ניתן לייצר פרגולה מאלומיניום דמוי עץ, או אף לשלב בדגם שלכם חומרים אחרים אשר יוסיפו טאץ' עיצובי ייחודי כמו למשל אבן, זכוכית ועוד.

סוככי תבל – המומחים לפרגולות אלומיניום

אנו בסוככי תבל מתמחים בפרגולות אלומיניום ושואפים להתאים בין הפרגולות שאנו משווקים לבין הצרכים שלכם באופן מקסימלי. לשם כך אנו נאפיין צרכים אלו, נבין את הדרישות שלכם ושל החלל ונעמיד לרשותכם פתרון הצללה שישרת אתכם לזמן רב.
לפרטים נוספים או להזמנת פרגולות אלומיניום צרו עמנו קשר נשמח לעמוד לרשותכם!

 


תפריט דף הבית