פסיכולוגים בחיפה

החיים המודרניים מייצרים לא מעט קשיים רגשיים, ובעצם גם בעבר חוו בני אדם מן הסתם מצוקות נפשיות – רק שכיום יש מי שיעזור להם, והכוונה היא כמובן לפסיכולוג בחיפה.

קהל היעד של פסיכולוגים בחיפה מגוון: ילדים שסובלים מדימוי עצמי נמוך, קשיי קשב וריכוז או בעיות שונות של גיל ההתבגרות; צעירים שלא מצליחים לעלות על המסלול הנכון מבחינתם ואולי כלל לא מזהים מהו המסלול הנכון עבורם; זוגות נשואים שסובלים משחיקה מתמשכת ואולי אפילו משבר שמאיים על המשך החיים המשותפים; בני ובנות הגיל השלישי שמתקשים להתמודד עם השינויים הפיזיים והמנטליים; ובעצם כל מי שמרגיש שהחיים שלו יכולים להיות טובים יותר, הרבה יותר טובים.

 

טיפול פסיכולוגי לילדים

כאמור גם ילדים יכולים להיתרם מאוד מטיפול פסיכולוגי בחיפה.
ילדים בכל הגילאים מתמודדים עם אתגרים מורכבים ובמקרים רבים חווים קושי ומצוקה. בפרט עלולה הנפש הרכה לסבול מחרדה ובעצם סוגים שונים של חרדות, מדיכאון ומפוסט טראומה.
במקביל למצוקות הרגשיות הנ"ל, שעלולות לפקוד כל אדם בכל גיל, ישנם גם הקשיים הייחודיים לילדים ובפרט אלה הקשורים בלמידה ובשהות במסגרת חינוכיות – הפרעות קשב וריכוז, לקויות למידה, הפרעות התנהגות וקשיים חברתיים. כדאי לדעת שטיפול בילדים מצליח להוביל לשיפור משמעותי בזמן קצר יחסית.
 

טיפול זוגי אצל פסיכולוגים בחיפה

זוגיות ארוכת טווח היא נכס של ממש – וכמו כל נכס, יש לטפח אותה ולתחזק אותה היטב כדי שהיא תישמר במצב תקין לחלוטין. במקרים רבים לא מצליחים בני הזוג לעשות זאת בכוחות עצמם, ובפרט ישנם מצבי משבר שהרי החיים מזמנים לנו מצבים שונים שחלקם מורכבים מאוד.
פסיכולוגים בחיפה מסייעים לזוגות להתמודד הן עם השחיקה המתמשכת והן עם מצבי משבר.
 

טיפול בגיל השלישי

טיפול פסיכולוגי בחיפה הוא כלי יקר ערך גם עבור בני הגיל השלישי.
העלייה המתמדת בתוחלת החיים מביאה לכך שפרק הזמן המכונה "הגיל השלישי" או "גיל הזהב" הולך ומתארך, והאדם נדרש להתמודד עם לא מעט אתגרים: הבריאות הפיזית שמתרופפת, תחושת המיותרות, הקושי לשמור על קשר עמוק עם הילדים (וגם עם חברים) – פסיכולוגים בחיפה מציידים את בני ובנות הגיל השלישי בארגז כלים חדש שעוזר להם ליהנות גם מפרק זה בחיים.


תפריט דף הבית