פינוי דירה – לא מה שחשבתם

פינוי דירה זה עסק למקצוענים, פינוי דירה לאחר מגורים של כמה שנים טובות זה עסק לא קל. במהלך השנים באופן טבעי כולנו אוספים רהיטים וחפצים שונים שממלאים את הבית. תמיד לקראת מעבר דירה אנחנו מגלים שיש לנו כל כך הרבה רהיטים וכלים שאנחנו בטוחים שמסיבות שונות אנחנו לא נעביר אותם לדירה שאנחנו עוברים אליה.
בכל מעבר דירה, במיוחד לדירה חדשה, אנחנו תמיד רוצים להרגיש שאנחנו נכנסים לבית שחלמנו עליו, עם רהיטים חדשים, כלים חדשים, עיצוב חדש בדיוק כמו שחלמנו עליו כמה שנים לפני הרכישה. לא תמיד מתאפשר לנו לרכוש את כל הרהיטים או את כל הכלים חדשים ולכן בדרך כלל בשביל ההרגשה אנחנו מחדשים כמה פינות בבית. אבל תמיד יהיו כמה רהיטים וכלים ועוד חפצים ששמרנו שלא ניקח אתנו לדירה החדשה. אז מה עושים איתם?

אז מה עושים עם הרהיטים שאנחנו לא רוצים?

לא תאמינו, אבל, יש חברה שמגיעה אליכם עם משאית וכל הציוד הנדרש ומפנה לכם את הדירה "בחינם" כן, "בחינם". אתם רק משאירים בדירה את מה שאתם לא רוצים לקחת אתכם, אין צורך לנקות או לסדר. גם אם המוצר לא תקין במאה אחוז החברה מפנה מהדירה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון אחד ולהעביר פרטים.

למה לסחוב?

פינוי עצמי? למה לכם? למה לסחוב, לגרור, להעמיס? כשיש מקצוענים שכל מה שאתם צריכים זה להרים להם טלפון והם מגיעים עם כל הציוד המתאים ועם צוות מקצועי ומפנים לכם את כל התכולה שהחלטתם לא לקחת אתכם למקום החדש.

אז איך זה עובד?

החברה המפנה בחינם, מפנה לכם את כל התכולה שאתם לא מעוניינים להעביר אתכם למקום החדש, פשוט, מנקה את כל הבית מחפצים ורהיטים בכל מצב. למשל ארונות שאתם כבר לא חפצים בהם ושכדי להוציא אותם מהבית אתם חייבים להביא נגר בתשלום על מנת לפרק אותם כי אי אפשר להוציא ארון מורכב גם אם הוא ארון של שתי דלתות. החברה המפנה מגיעה עם צוות, מפרקת מסדרת ומעמיסה ולכם חוסכת כאב ראש ומאמץ מיותר.

למה זה כדאי לכם?

פינוי דירה בחינם זה שירות הניתן לכם בחינם והתמורה היא החפצים שאתם מפנים. אתם גם נהנים מהשירות החינמי וגם תורמים לסביבה ולנזקקים. חלק גדול מהרהיטים הכלים ומוצרי החשמל נתרמים על ידי החברה לנזקקים, את מוצרי החשמל בודקים ואם ניתן לתקן מתקנים. ככה גם תרמתם לקהילה, גם שמרתם על הסביבה וגם הרווחתם פינו בחינם.

במקרים מסוימים כמו פינוי דירה במקרה של ירושה החברה משלמת וגם מפנה.
והכי חשוב!
בכל מקרה שאתם מזמינים חברה לפינוי תבדקו כי הם זורקים את הפסולת שלכם באתר פסולת מורשה על ידי החוק. זאת כדי שלא תקבלו קנס מהעירייה על כך שזיהו את הפסולת שלכם במקום שהוא אסור על פי החוק.


תפריט דף הבית