פינוי דירה לפני מעבר דירה

הצטברות חפצים בארונות היא מצב המוכר לכולם. רובם הגדול של האנשים ממקמים את עשיית הסדר ופינוי חפצים מיותרים מהבית בתחתית סדר העדיפויות למטלות הבית וכך חפצים מצטברים ומצטברים. פעמים רבות הטריגר לפינוי חפצים מיותרים ומיון הוא מעבר דירה. כולנו אוהבים חיים קלים וככל שניקח איתנו פחות חפצים לדירה הבאה כך תהיה האריזה קלה יותר וכך גם פריקת הארגזים וסידור תכולת הבית בדירה החדשה. עם זאת, במיוחד בדירות עמוסות המכילות רהיטים, כלי בית, צעצועים לילדים שכבר מזמן אינם בשימוש, בגדים ועוד ועוד, בעלי הבית לא יודעים מהיכן להתחיל. נעשה לכם מעט סדר: הצעד הראשון לקראת מעבר הדירה ואריזת תכולתה צריך להיות הזמנת חברה המבצעת פינוי דירה.
 

מהי חברת פינוי דירה

חברות פינוי דירה פועלות ומתבססות על עקרון האלטיזאכן שרבים מאיתנו הכירו בילדותם. במקום להשליך ליד הפח רהיטים ישנים, מסרנו אותם לאלטיזאכן. כך עושות  גם חברות פינוי נדירה רק בסדר גודל גדול יותר ובאופן מסודר- הן מגיעות לפינוי דירה ולא רק רהיט או שניים. חברת פינוי דירה תמיין את כל החפצים להם אינכם זקוקים עוד ותפנה אותם. אותם חפצים ממויינים על פי מצבם. חפצים במצב טוב מאוד נמכרים לחנויות יד שניה ובשווקים, חפצים שמצבם טוב וניתנים לשימוש נתרמים לעמותות ואגודות עימן נמצאת אותה חברה בקשר ויודעת בדיוק את צרכיהן. חפצים שאינם ניתנים למכירה או לתרומה מושלכים, אך אינם נזרקים סתם כך ליד פח האשפה השכונתי אלא מוטמנים באתר הטמנת האשפה העירוני אליו לחברה, כל עוד זו חברה רצינית, ישנו אישור כניסה.

 

כיצד מתבצע תהליך פינוי הדירה?

התהליך מתחיל בפגישה ללא תשלום בה יגיע נציג החברה, יבדוק את סדר גודל כמות החפצים אותה יש למיין, את גודל החפצים, יראה את תנאי השטח ולפי כל אלה ידע מהי כמות אנשי הצוות שיש להקצות לצורך עבודת פינוי זו, האם נדרש ציוד מיוחד כמו מנוף לפינוי חפצים כבדים במיוחד ועוד. ביום הפינוי יערך תחילה מיון ראשוני בו תופרד התכולה שתרצו להעבירה הלאה לדירה החדשה מהתכולה אותה תרצו לפנות. במהלך הפינוי יפריד צוות העבודה בין חפצים למכירה, תרומה או השלכה, החפצים יארזו בארגזים ויחל תהליך הפינוי עצמו. הפגישה לפני יום הפינוי חשובה בכדי שלעבודת הפינוי יגיע צוות גדול מספיק שיבצע את העבודה בזריזות וביעילות. בסוף הפינוי תערוך החברה ניקיון וחיטוי בדירה, ובמידת הצורך הדירה גם תיצבע כך שתהיה מוכנה למכירה, השכרה או העברתה לדייר הבא.
 

פינוי דירה - טוב לכם וטוב לקהילה

שירות פינוי דירה מסייע הן לכם והן לקהילה. תרומת החפצים אשר החברה דואגת שיגיעו לידיים הנכונות, כמות החפצים הרבה שעוברת לשימוש חוזר וכך תורמת לאיכות הסביבה, הטמנת החפצים להשלכה באתר הטמנה ולא סתם כך ברחוב- כל אלה תורמים למעבר דירה קל עבורכם אך בהחלט תורמים גם לסביבתכם. 


תפריט דף הבית