לומדים מקצוע מבוקש

אנשי תקשורת שיווקית ומשרדי פרסום זקוקים באופן נואש למעצבים גרפיים איכותיים ומיומנים. אין ספק, שאנשים שמעוניינים ללמוד מקצוע שיהפוך אותם למבוקשים ימצאו את שחשקה נפשם בקורס עיצוב גרפי. תיכף ניכנס לפרטים ונסביר לכם קצת יותר על האפשרויות שעומדות בפניכם, אבל הדבר הראשון והחשוב מכל שעליכם לדעת רגע לפני שאתם מחפשים מוסד לימודים מתאים, הוא שאתם צריכים להתחבר לתחום. עיצוב גרפי הוא תחום שבו תידרשו לחשוב מחוץ לקופסה, להפגין יצירתיות ולנסות לקחת רעיון או מסר ולהפוך אותו לפוסטר אטרקטיבי שימשוך את קהל היעד ויגרום לו להתעניין ולרצות לדעת עוד. קורס עיצוב גרפי יעניק לכם כלים רבים – שיעזרו לכם לממש את הפוטנציאל הגלום בכם.
 

דפוס או דיגיטל?


כמו כל תחום אחר, כמעט, גם עולם העיצוב הגרפי עבר התפתחויות רבות בשנים האחרונות, ככל שהטכנולוגיה התפתחה ועולם הפרסום והשיווק התפתח יחד איתה. לפני שני עשורים עבד המעצב הגרפי בעיקר על מודעות לעיתונים או לשלטי חוצות, אבל כיום חלק ניכר מהעבודה מוקדש לעבודות עיצוב אחרות לחלוטין, כמו באנרים, מודעות לרשתות החברתיות או עיצוב אתרי אינטרנט. כל אחד מהתחומים הללו מורכב ומרתק בפני עצמו, כך שאם אתם רוצים להירשם לקורס עיצוב גרפי, נסו להחליט איזה תחום מושך אתכם יותר. האם תרצו להתמקד בעולם הדיגיטל ולעצב אתרי אינטרנט או דפי נחיתה? או שמא אתם מעדיפים להישאר בעולם הדפוס ולעבוד על חוברות ומודעות שיגיעו בסופו של יום אל בית הדפוס של הלקוח? ואולי אתם בכלל נמשכים לאנימציה מדליקה?
 

הכלים שתקבלו בקורס עיצוב גרפי


רגע לאחר שהתעודה תהיה בידכם, תרצו להתחיל לעבוד כשכירים או כעצמאיים, מה שאומר שאתם צריכים לסיים את הקורס שלכם עם ארגז כלים עשיר. זו בדיוק מטרתו של קורס עיצוב גרפי – להכין אתכם לחיים האמיתיים. אם כן, במהלך הקורס תלמדו את תוכנות העיצוב השונות, כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, פריהנד ואחרות, וזאת בנוסף לכלים נוספים שיעודדו אתכם לחשוב בצורה יצירתית ומקורית, לימודי עיצוב בתלת מימד, ונושאים כמו קומפוזיציה ותיאוריית הצבע. המידע העשיר שתקבלו במהלך הקורס יעזור לכם רבות כשתתחילו לעבוד בתום הלימודים, אבל כדי להגדיל את הסיכויים שלכם להתקבל לעבודה אתם זקוקים לתיק עבודות, וגם את זה תוכלו לעשות במסגרת הקורס.
 

בונים תיק עבודות מקצועי


בכל מוסד לימודים מבינים היום שאחד הדברים החשובים ביותר למעצבים גרפיים שמעוניינים למצוא עבודה או לגייס לקוחות חדשים כעצמאיים, הוא תיק עבודות. ברמה הבסיסית ביותר, תיק עבודות הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר של המעצב, משום שהוא מעביר ללקוח את המסר הטוב ביותר ביחס לסגנון של המעצב ולאופי העבודה שלו. כך שתיק העבודות צריך להיות עשיר ומגוון כדי שיוכל לפרוש בפני הלקוחות מגוון סגנונות ולהוכיח לו שאתה, המעצב המוכשר, יכול לספק לו את השירות הטוב ביותר שיש. במסגרת קורס עיצוב גרפי תעבדו על תיק העבודות האישי שלכם, שיכלול מוצרים שונים כמו פוסטרים וכרזות, למשל.תפריט דף הבית