עבודות ביוב

עבודות ביוב קורות רק לאחר שאתם סובלים מריחות לא נעימים שמגיעים לרוב מצנרת ציבורית שנמצאת בסביבת הבניין הפרטי שלכם, או סביב מקום העבודה שלכם.
בכדי לפתוח את הסתימה חובה לקרוא לאינסטלטור מוסמך וכמובן לאחר שערכת השוואת מחירים בין אינסטלטורים מומלצים בלבד, כי רק לו יש אביזרי אינסטלציה מקצועיים(יש הבדל בין כלים לפתיחת סתימה בצנרת ציבורית, לבין סתימה בצנרת ביתית) ולמרות שרובנו נהנים לשחק את משחק איש המקצוע, עלינו לקרוא לאינסטלטור שיביא ביובית.
מה היא בעצם ביובית? הביובית היא משאית גדולה הפותחת את הסתימה באמצעות זרם מים אדיר לתוך הביוב. מה שמחזק את העובדה שרק חברת אינסטלציה  גדולה ומקצועית שמספקת שירותים של פתיחת סתימות בצנרת ציבורית, יש את היכולות לטפל באינסטלציה שכזו.כל מי שגר בבית כבר תקופה ארוכה, גם אם זה בית מודרני וחדיש, סביר להניח שיבוא היום שבו הוא יצטרך אינסטלטור. למרות שהרבה מאיתנו פשוט נעדיף לטפל בזה לבד, סביר להניח שככל שהבעיות יחריפו, אנו נהיה חייבים להזמין שירותי אינסטלציה. במקרים של בעיות שיצריכו עבודות ביוב, הגיוני מאד שלא נרצה לטפל לבד. לכן יש לנו מספר המלצות שיעזרו לכם לבחור שרברב שיעזור לכם.

 

איך בוחרים מקצוען בשביל עבודות ביוב?


קודם כל, עוד לפני שאתם מתקשרים, תבדקו קצת ביקורות או המלצות על אותו שרברב ברשת. עידן האינטרנט גרם לכך שכל בעל מקצוע הוא חשוף לכך שכל אחד יכול לכתוב את דעתו עליו וזה בעצם דבר שאתם יכולים לנצל. לאחרי שבחרתם מספר אינסטלטורים, תסבירו להם מה בדיוק הבעיה ולא חשוב מכך, מה האחריות שהם מספקים לעבודה שלהם. תבקשו תעודת אחריות שבה יופיעו אילו עבודות עשו לכם(לדוגמא- פתיחת סתימות, החלפת צנרת, ביובית, איתור נזילות, בדיקת רטיבות וכו’), עד מתי תקפה האחריות אותה אתם מקבלים על כל אחד מהתיקונים וכמובן מה המחיר. לגבי הכסף, הצעת מחיר לאינסטלטור זו הדרך היעילה ביותר להשיג את המחיר המשתלם ביותר. זה ברור שברגע שכל אחד יודע על קיומו של האחר, זה יגרום לו להציע לכם את מה שאתם רוצים. בנוסף, תשאלו אותו לגבי המיקום שלו. רצוי לא להזמין בעל מקצוע שלא גר בעיר שלך, מהסיבה ההגיונית שזה רק יכול להעלות את העלויות.


תפריט דף הבית