סתימות ביוב

סתימות ביוב
סתימות ביוב הן אולי המורכבות ביותר בכל תחום האינסטלציה, בגלל שהן נגרמות בדרך כלל מכשל מהותי בצנרת וקיים קושי רב בלשחרר אותה. זה כרוך בלא מעט משאבים כגון עובדים, ביובית וכו’, דבר שמייקר את העלויות. מחירון אינסטלציה משתנה בהתאם לגודל הסתימה בביוב ולרוב זה מגיע לאלפי שקלים לפחות אצל בעלי מקצוע אמינים.
ישנם אינסטלטורים שמשתמשים בצילום צנרת, בעזרת מצלמה מיוחדת וסיבים אופטיים, דבר שמאפשר לאינסטלאטור לקבל תמונה מדויקת של המצב ולפעול לפתיחת סתימת הביוב.

צור קשר
סתימה מורכבת בביוב תגרור אחריה עוד מספר דרכי טיפול, כשהעיקריות הן- לחץ מים, ניקוז הביוב ושאיבתו, ניקוי צנרת, ספירלה חשמלית ולעיתים אף החלפת צנרת, דבר שעשוי לגרום לתוספת בתשלום.להיות אינסטלטור זה ללא ספק אחד המקצועות הכי מתגמלים והכי מתפתחים שיש בתחום בעלי מקצוע, מהסיבה הפשוטה שמערכות אינסטלציה הופכות להיות מורכבות יותר ויותר עם השנים, מה שיוצר ביקוש רב לשרברבים בכל אזורי הארץ. איכותן של מערכות האינסטלציה היא כמובן גם חשובה וככל שהיא תהיה משובחת יותר כך גם התדירות שתצטרכו להזמין מקצוען היא נמוכה יותר, אך בכל זאת לא ניתן יהיה להתחמק לגמרי מהמאורע הלא כל כך נעים.


סתימה בביוב? קטן עלי


השירותים אותם ניתן לקבל באמצעות שירותי אינסטלציה מקצועיים, או בשתי מילים – שרברב מקצועי, נחוצים לא רק בזמן הבניה והקמת המבנה, אלא גם כמובן גם כדי לטפל בתקלות שמן הסתם יצוצו במהלך השנים, כמו פתיחת סתימות ביוב, איתור נזילות, ביובית ועוד.

אינסטלטורים ללא ספק עוסקים בתחום שלעיתים הוא יכול להיות קצת מלוכלך. תדמיינו את עצמכם מכניסים יד לתוך הפסולת, או יושבים שעות בשירותים מנסים לבצע החלפת צנרת בזמן שאתם נרטבים ממים שיוצאים מתוך שירותים. שמעתי פעם סיפור על שרברב שביצע עבודה חשובה ללקוח עצבני. אותו אדם לא הפסיק לשאול את אותו בעל מקצוע מתי הוא יסיים את העבודה ובכל פעם שהוא נכנס לשאול אותו שאלה, אותו אינסטלטור פמפם בחוזקה עם הפומפה כדי שיצא ריח לא נעים מהביוב. מה שמוביל אותי לטיפ קטן, תנו שקט לכל מי שבא לבצע אצלכם עבודה, לא משנה אם זו פתיחת סתימות או איתור נזילה, איטום גגות או בדיקת רטיבות מה שחשוב הוא שהוא יוכל לבצע את עבודתו בהצלחה.

הצעת מחיר


אז אם לדוגמא נתקעתם עם פיצוץ בצינור בשעת לילה מאוחרת וגם אם אתם בטוחים שסוף העולם הגיע ואתם לא חושבים שתוכלו לצאת מזה, כדאי לדעת שכל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים, לקבל הצעת מחיר מאינסטלטור ולחזור לחלום על חיים משוחררים יותר.


תפריט דף הבית