ניסור בטון

ניסור בטון – כיצד מוצאים איש מקצוע אמין ואיכותי

 
היום כשאנחנו זקוקים לאיש מקצוע בתחום מסוים, עומדות בפנינו הרבה יותר אפשרויות למצוא מידע רלוונטי אשר יכול לעזור לבחור את האיש הנכון עבורנו. בין אם זה מידע אודות תחום ההתמחות שלו ובין אם זה מידע על ניסיונו המקצועי, הרזומה שעומד לפניו וכן היבטים נוספים שיכולים להיות חשובים לשם תהליך הבחירה.

בזכות מאגרי מידע רבים שקיימים באינטרנט, אנחנו יכולים למצוא כל בעל מקצוע מכל תחום, בכל מקום, בצורה קלה ופשוטה. החוכמה היא לדעת מה אנחנו מחפשים ולקבוע את הפרמטרים הנכונים שיעזרו לנו  גם לשאול את השאלות הנכונות בשביל לקבל את התשובות שיעזרו לנו להחליט נכון, וגם לבצע את הבחירה בהתאם למה שנכון לנו, מהיבטים שונים.

למשל, כשאנחנו מחפשים מומחה בתחום של ניסור בטון הרי שאנחנו צריכים להכיר מעט את התחום, באופן כזה שאנחנו נדע מה עלינו לחפש, מה עלינו לבחון ומה עלינו לשאול כשאנחנו יוצרים קשר עם איש מקצוע שמתמחה בכך.  באופן טבעי, כאשר איש מקצוע מקבל מאיתנו פנייה, הוא יצטרך להסביר לנו מה הוא מתכוון לעשות וכיצד, יהיה לו הרבה יותר קל לספק לנו את המידע הרלוונטי, אם אנחנו נשאל אותו את השאלות הנכונות ונראה לו שלמדנו את הנושא, לפני שיצרנו איתו קשר.

תחום כמו ניסור בטון הוא לא דומה לתחומים אחרים, לא מדובר בתחום כמו חשמל או אינסטלציה שהם נפוצים, וגם מי שאיננו מתעסק בתחום באופן מקצועי או אפילו חובב, יכול לדעת במה מדובר ולעלות שאלות. תחום של ניסור בטון, הוא תחום שמעטים מתעסקים בו, הוא לא נפוץ כל כך, וזו עוד סיבה מדוע חשוב שאנחנו נלמד עליו בטרם נזמין איש מקצוע, על מנת שנבין לעומק מה הוא אמור לעשות, על מנת שנוכל לדעת, האם הוא באמת מבצע עבורנו את העבודה, כנדרש.

מה אנחנו צריכים לדעת ומה אנחנו צריכים לשאול


כשאנחנו ניגשים לבחור מומחה בתחום של ניסור בטון הרי שאפשר לעשות חלוקה לשניים, בין הנושאים שאנחנו אמורים ללמוד ולשאול עליהם.

מצד אחד, יש את כל העניין של איש המקצוע עצמו. עלינו לקרוא על הניסיון שלו, תחומי התמחות, עד כמה הוא נחשב אמין ומקצועי, עד כמה הוא נחשב בעל ניסיון בתחום, דברים בסיסיים שרלוונטיים בכל מצב של איש מקצוע.

מצד שני, אנחנו צריכים ללמוד על הנושא עצמו. בין אם זה אומר, להבין מה זה בעצם ניסור בטון, באילו תנאים עושים את זה, לשם מה משתמשים בזה, מה צריך לשים לב, מה אסור לבצע, מה יכול להיות מושפע מזה ומה יכול להיות שלא, וכן הלאה.
​​​​​​​
אנחנו לא אמורים לעשות דוקטורט בתחום, אך ככל שנלמד יותר, כך יהיה לנו קל לשאול את השאלות הנכונות, ובעל המקצוע יצטרך לתת לנו תשובות שיספקו אותנו.
 
 
 

 


תפריט דף הבית