ניסור בטון מה היתרון?

תחום השיפוצים הוא מורכב ורחב, אחד הנושאים הבולטים בתחום השיפוצים הוא ניסור בטון, אם עד לאחרונה תחום זה היה מסוכן ובעייתי במידה רבה, הרי שהזמנים השתנו והטכנולוגיה התפתחה ויאמר לזכותה גם נושא ניסור הבטון נכלל בתוכה וכיום אפשר למצוא שיטות עבודה טובות יותר ובטוחות יותר. ניסור הבטון מתבצע באופן מדויק וזה בזכות הפיתוחים השונים בתחום. אחד הפיתוחים זהו מסור היהלום כלי עבודה חכם וחזק שיכול לחדור את הבטון ולבצע את העבודה בדייקנות ובזהירות רבה.
בהחלט מדובר בפיתוח חשוב והכרחי מאד לביצוע עבודות שיפוץ שונות, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

מה זה מסור יהלום?

מסור זה נועד לבצע חיתוך מדויק בבטון ולא לפגוע בתשתיות בקרבת מקום. אם בשנים הקודמות כל מי ששיפץ דירה, משרד או מפעל היה עד לרעשים חזקים שנעשו בזמן השיפוץ וזאת בעקבות שבירת קיר בטון, הרי שהיום המצב מעט שונה ובזכות מסור יהלום העבודה מתבצעת ללא רעשים חזקים במיוחד ועבודה מדויקת מאד. יחד עם זאת שיטות העבודה בעבר היו משאירות לכלוך רב שהיה קשה ומכביד לנקות אותו, אבל עם מסור היהלום זה לא קורה ושיטת עבודה זו היא יעילה ביותר. נוסף על כך ניסור בטון עם מסור יהלום אינו פוגע בסביבה ומבחינה בטיחותית הוא מגיע לרמה גבוהה מאד, אינו משאיר חלקים קטנים או זיזים קטנים שיכולים לעוף ולפגוע בעוברים ושבים.

מדוע כל כך קשה לנסק קיר בטון?

בטון הוא אחד מחומרי הגלם החזקים והעמידים ביותר שאפשר למצוא. כיום קבלי עבודה ובניה משתמשים בטון על מנת לבנות בניינים למגורים ומוסדות וגופים שונים. מלבד קיר הבטון ניתן לראות חיזוק נוסף הנתמך ע"י מוטות ברזל. ולכן כאשר רוצים לבצע שיוני או שיפוץ כלשהו הוא מורכב יותר מקיר לבנים רגיל כיוון שמדובר בחומר גלם חזק מאוד שקשה לחדור אותו. זהו אתגר לא פשוט אבל בזכות מכשור מקצועי וטכנולוגיה מתפתחת ניתן לעשות זאת כמובן אך ורק ע"י איש מקצוע מומחה ומנוסה שפועל לפי כללי הבטיחות והזהירות הקיימים.

מה כל כך מיוחד בניסור בטון?

ישנם מספר יתרונות בניסור בטון שכדאי לדעת:
ניסור קיר הבטון מקצר באופן משמעותי את הזמן, אם עד כה שיטות העבודה היו חציבה עם פטישים וכלים לא מתקדמים כיום המצב הרבה יותר טוב ובעזרת ניסור בטון ניתן לבצע שיפוץ ביתר קלות.
עבודה מדויקת כבר אמרנו- ניסור הבטון נעשה באופן מדויק ואינו חורג מהטווח שלו.
קיר הבטון כאמור הוא איתן וחזק ובעזרת ניסור בטון שאר הקירות במבנה אינו רועדים _דבר שיכול לסכן מאד את העובדים והעוברים והשבים) לכן בעזרת ניסור הבטון אין רעידות והמבנה עומד יציב.
לאחר ביצוע עבודת הניסור אין צורך בשיפוץ או תיקונים שונים כמו טיח , אופן השימוש הוא בדיוק רב.

ידיים טובות – יהלום ניסור בטון

כדי להגיע לרמת דיוק מקצועית יש לפנות לחברה המתמחה בתחום עבודות ניסור בטון, אחת החברות המובילות בתחום זה היא חברת יהלום ניסור בטון בעזרת צוות מקצועי ומיומן הדוגל במיומנות וניסיון רב יבצע את עבודות ניסור הבטון בצורה נכונה בטיחותית ומהירה. אז אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו להיות בטוחים מבחינת דיוק מקצועיות ועמידה בלוחות הזמנים הגעתם למקום הנכון. לקבלת פרטים והצעת מחיר לחצו כאן.

 


תפריט דף הבית