מתאימים את חדר האמבטיה

עיצוב בטעם אישי
תכנון חדר האמבטיה דורש התייחסות לכמה וכמה פרמטרים, בראשיתם כמובן מערך האינסטלציה בבית, אבל בתכנון חדר אמבטיה עם בעל מקצוע מנוסה ומיומן אפשר היום לתכנן את החדר הזה בדיוק כמו שאתם רוצים. כמובן שיש צורך בבחינת נושאים נוספים לפני שיוצאים לדרך, כמו בחירת מקלחון שמתאים גם מבחינת גודל ופונקציונאליות, וגם מבחינת נוחות. אם תתכננו את המקלחון שלכם באופן אישי אצל בעל מקצוע – תוכלו לבחור לא רק את הגודל ואת המראה החיצוני, אלא גם את חלקו הפנימי, מה שיעזור לכם לשדרג את הנוחות שלך בזמן הרחצה.
 
טיפים קטנים וחשובים
רוב הסיכויים שכשתגיעו לבחון את מגוון המקלחונים העומד לרשותכם, תגלו שפע בלתי נגמר של אפשרויות. תוכלו למצוא מקלחונים בדגמים שונים ובשפע של צורות וסגנונות. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא – מה אתם מעדיפים? אם חדר האמבטיה שלכם קטן יחסית, ייתכן שתרצו לבחור במקלחון פינתי שלא יתפוס את מלוא רוחב החלל. אם אתם רוצים לשבור קצת את הצורות הקלאסיות הקיימות, מקלחון עגול עשוי להיות הדבר הנכון בשבילכם. ומה כיוון הפתיחה הנכון של הדלת? גם כאן צריך להתייחס לגודל. לחדר אמבטיה קטן אולי עדיף לכם דלתות הזזה על פני דלת שתיפתח החוצה, אל החדרון הקטן, ותתפוס מקום.
 
ומה לגבי הזכוכית?
צורות יש בשפע, אבל אם חשבתם שהמבחר שלכם מסתיים שם, טעיתם. בבחירת מקלחונים ישנו אלמנט נוסף, משמעותי, והוא סוג הזכוכית. גם כאן מדובר, בסופו של דבר, בטעם אישי. למשל, אחת הבחירות המהותיות היא בין זכוכית "נקייה", כלומר שקופה, לבין זכוכית אטומה. וגם כאן יש שפע. אם בחרתם בזכוכית אטומה, אתם יכולים להשתגע ולמצוא טקסטורה כלשהיא שתופיע על גבי המקלחון שלכם ותהווה חסם בינכם לבין העולם שבחוץ, או לבחור בזכוכית חלבית שתעניק לכם פרטיות מוחלטת. אז נחזור ונשאל – מה הטעם שלכם?
 
אביזרים משלימים
אחרי שבחרתם לכם ממגוון המקלחונים והרכבתם לעצמכם את חדר האמבטיה המושלם שלכם, הגיע הזמן להתחיל לאבזר אותו! אבזור מקלחונים כדאי שיתבצע בהתאם לאופי המקלחות שלכם, אבל כמובן תוך התחשבות מוחלטת בצרכים היומיומיים שלכם. מאחר והמקלחון בוודאי נבחר בהתאם לאווירה הכללית בחלל, אפשר להמשיך בקו זה ולהתאים את כל האביזרים הקטנים אלה לאלה. כך שגם המתקן שלכם לתליית מגבות, גם מתקני הסבון ומברשת השיניים ואפילו המתקן של נייר הטואלט – יתאימו ויצרו סט אחד כולל. האמבטיה היא החדר החשוב בבית, שווה להשקיע בה עוד רגע של מחשבה ותכנון.
 


תפריט דף הבית