משלוח ירקות? רק עם ירק השדה!

ירק השדה

נפש בריאה בגוף בריא. כיום יש מודעות עצומה לשלל דברים בנושא בריאות הגוף. המזון שאנחנו צורכים הוא אחד הדברים המרכזיים שהגוף שלנו תלוי בו בעבור הבריאות שלנו. 

ומתוך המזון אחת הדרכים הגבוהות יותר והחיוניות יותר לשמירה על בריאות הגוף והנפש זה בעצם ירקות ופירות שמהווים את מרבית המינרלים והוויטמינים החיוניים לשמירה על בריאות הגוף.

ידוע כמעט לכולם כיום שאם נאכל פרי או ירק בשלמותו הוא יהיה בעל ערך תזונתי גבוה יותר, אם נחתוך את העגבניות והמלפפונים לסלט, הוויטמינים והמינרלים יתחילו להתפוגג עם הדקות ולכן מומלץ להכין את הסלט טרי בסמוך לארוחה. לצורך העניין לדוגמא, חסה מאבדת כמעט את כל הערך התזונתי שלה תוך כחצי שעה מרגע הקטיף, בוודאי שנותר לא מעט, יחד עם זאת בסמוך לקטיף זה בהרבה יותר עשיר, מרבית האנשים בכלל לא יודעים עד כמה, ועדיין חסה זה ירק בריא מאוד.

העיקרון עם עולם הטבע הוא, שככל שהפרי או הירק יותר סמוכים למקור שלהם, הם עשירים יותר ביתרונות החיוניים לגוף שלנו, אותם מינרלים וויטמנים שאנשים רצים בעבורם לבתי המרקחת לרכוש אותם בקפסולות שהן לא יעילות כמו מה שהטבע מייצר בעצמו.

בעבר אנשים נהגו לגדל בעצמם פירות וירקות בחצרות שלהם, והיו מתחלפים עם השכנים במה שחסר כמובן כיום מרבית האנשים שרוצים להנות מתנובת השדה הולכים לשוק, לסופר או לירקן. השלב שבו תנובת השדה המדהימה מגיעה לירקן זה מצב שבו לרוב חולפים במצב הטוב מספר ימים, לפעמים יומיים לפעמים יותר, וירקות ופירות זה לא איזה מוצר שהתוקף שלו טוב לעוד חודש. וכדי להנות מהערך שלו ולא רק מהטעם, בשעה שהטעם עשיר הרבה יותר בסמוך לקטיף רצוי לאכול אותו כמה שיותר סמוך לקטיף.

מעבר לעובדה שירקות ופירות הם דבר בריא במיוחד, נדרשת גם עבודה לא מבוטלת כדי לגדל אותם נכון ולהביא אותם למצב שבו הם עשירים יותר בערכים ובטעם, נדרשת השקעה ואהבה לעולם החקלאות. 

לא בשביל להשתחצן, אנחנו התחלנו משלוח ירקות מתוך אהבה עצומה לעולם הזה, והמון רצון להיות הכי טובים שאפשר, ולכל מי שהבריאות שלו חשובה לו במיוחד והוא מבין את משמעות העניין של הנאה מפירות וירקות טריים במיוחד, אנחנו מגדלים כמעט הכל ושולחים במשלוחים אישיים, הכל טרי, מהבוקר עד הצהריים לכל המאוחר לבתים. 

איזה כיף זה לזכות בדבר כזה בעידן שלנו.

אז מחכים להזמנה שלכם.