כל מה שרציתם לדעת על מצלמות אבטחה

כאשר אנו חושבים על מיגון הבית ישנם נושאים רבים שיש לקחת בחשבון. כבר שמענו על מקרים של פריצות שהסתיימו אפילו הרבה יותר גרוע מסתם גניבה של כמה חפצים ואף במקרים שנגמרו בטראומות לכל החיים. לכן חשוב לדאוג לביטחון האישי שלנו כי זה מסוג הדברים שאם לא נעשה בעצמנו אף אחד לא יעשה בשבילנו. קשה מאוד למשטרה ולגורמי החוק למנוע מקרה של פשיעה ברגע האמת ופה נכנס נושא מיגון ביתנו, המקום היקר לנו מכל. במיוחד כאשר יש לנו בבית ילדים קטנים או חסרי ישע שעלולים לסבול מטראומות לכל החיים במקרה של היתקלות בפורץ ואף חמור מזה במקרה של מפגע. הדרך למנוע מקרים כאלה מבעוד מועד הינה לפעול למיגון הבית בשלל דרכים כמערכת מושלמת הכוללת מצלמות אבטחה לבית, מיגון חיצוני הכולל סורגים וגדרות במקרה של בית פרטי, והכי חשוב לשלב בהכל מערכת של אזעקה אשר תתריע ותעביר הודעה למוקד אליו היא מקושרת במקרה של גנב שמצליח לעקוף את מערך המיגון.
 

היתרון של מצלמות אבטחה כפיתרון מונע

השאלה שגנב שואל את עצמו היא שאלה פשוטה של רווח – איפה הכי פחות מסוכן לי לגנוב ולבצע את זממי? ברור שהתשובה תהיה בבית שאין בו מערכת של מצלמות אבטחה (שהרי ניתן לראות מבחוץ האם לבית יש מצלמות אבטחה או לא). אתם לא רוצים להיות הבית הזה. חשוב להתקין מצלמות אבטחה לבית, כמו גם מצלמות אבטחה לעסק. מדובר קודם כל על הרתעה נגד הגנב ונגד כי מי שמעוניין ועלול להסב לכם נזקים. שימו לב כי תחום מצלמות אבטחה הוא תחום מתפתח וקיימים בשוק גורמים רבים שיציעו לסייע לכם בנושא. חשוב לבחור חברה טובה ומוכרת שתוכל לתת לכם ייעוץ אמין מהרגע הראשון לבחירת מצלמות אבטחה טובות עבורכם וכמו כן לבחור חברה בעלת המלצות ולא להתפשר על איכות מצלמות וציוד אבטחה ירודה שעלולה לעלות לכם ביוקר במקרה של פריצה ברגע האמת. כי ביטחון זה דבר ששווה להשקיע עבורו.
 
מצלמות אבטחה לבית ולעסק – כיצד לבחור חברה טובה

אם כן ישנם מספר גורמים שחשוב לבדוק בהגיענו לבחור חברה של מצלמות אבטחה. ראשית ישנו יתרון ברור לחברה שהגענו אליה דרך המלצה של חבר או חברה שראינו את עבודתה אצל חבר או משפחה והבנו שהם חבר'ה רציניים. מעבר לכך, כאשר אנו מעוניינים במצלמות אבטחה שימו לב לדבר שנקרא מצלמות דמה. המצלמות עד כדי כך עוזרות ומרתיעות שיש כאלה שתולים מצלמות אבטחה שלמעשה הן לא יותר מפלסטיק ומתכת והן ממש לא מצלמות כלום, אבל מונעות גניבות בפועל מעין דחליל לגנבים כמו שדחליל מרתיע ציפורים מלגנוב תבואה. ישנן גם מצלמות אבטחה לרכב אשר צילומיהם משמשים כראיה שלא משתמעת לשני פנים במקרה שהגענו לבית המשפט לאחר תאונת דרכים.
לסיכום: אין ספק שמצלמות האבטחה הן תחום מתפתח בתוך מערך המיגון הביתי ולא בכדי. אין ספר שחשוב לרכוש מצלמות אבטחה לבית.תפריט דף הבית