מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה אינן מיועדות אך ורק להתקנה בעסקים ומוסדות.  אם אתם גרים בשכונה מבוססת או בבית יוקרתי, כדאי לשקול גם לכם להזמין מתקין מערכות מיגון. לפעמים אינטרקום, קודן או מצלמת דמה יכולים להיות מה שמכריע את ההחלטה של הפורץ. זה מה שגורם לו להחליט האם לחדור לבית כלשהו או לוותר. לא מעט אנשים פונים לחברות בתחום רק לאחר שביתם נפרץ. מה שהכי כואב להם הוא לא הכסף שנגנב, הנזק או הרכוש הרגיל. מה שבאמת כואב להם הוא גניבת הרכוש הסנטימנטלי. אז כדי שזה לא יקרה לכם, הינה עוד כמה דברים שיעזרו לכם להבין מדוע כדאי להתקין מצלמות כי פריצות זה לא הגורם היחיד להחלטה.
 

מעקב מרחוק

כמה פעמים קרה לכם שיצאתם מהבית ולא הייתם בטוחים האם סגרתם את החלונות על מנת שחתולים לא יכנסו, או האם סגרתם את המגהץ או הכיריים כדי שלא תהיה שריפה. קרה לכם שחזרתם מהעבודה במיוחד לשם כך? אם תתקינו מצלמות אבטחה, תוכלו להסיר דאגה זו מליבכם. כל מה שצריך הוא להתקין אותם במקומות המיועדים לכן ושתהיה לכם גישה דרך המחשב או הסמארטפון. אפשר לעשות זאת במסגרת בית חכם ובכך לשפר את השליטה והבקרה על הבית.

 

מעקב אחר המתרחש

כמובן שלא רק הרכוש צריך להיות הדבר היחיד שחשוב לשמור עליו. השארתם אדם מבוגר אם מטפל חדש? השארתם את הכלב שלכם בבית בזמן שאתם בעבודה ואתם רוצים לוודא שהוא לא הורס דברים? מצלמות אבטחה יעזרו לכם לעקוב אחר המתרחש ובמידת הצורך ליצור קשר אם הגורם הנדרש.
 

מצלמות אבטחה מחוץ לבית

בעלי בתים רבים מעידים שמהרגע שהם התקינו מצלמת אבטחה הפונה לחנייה שלהם, נפסקו גניבות הרכבים בסביבה הקרובה אליהם. פורץ תמיד יעדיף להימנע מלעשות את עבודתו כאשר ישנו סיכון מסוג זה בסביבה. לכן כדאי להקין מצלמות לא רק בתוך הבית אלא גם בחלק החיצוני שלו במקומות כמו ליד דלת הכניסה, בגינה, במרפסת וכאמור גם בחנייה.
 

תהליך ההתקנה:

  • הזמנה דרך מתקין -  כדי לחסוך לעצמכם את הזמן על קניית מצלמות, הזמינו מתקין מצלמות אבטחה שיקנה אותן בעצמו. מה שחשוב הוא לדעת שהוא לא דורש מכם מחיר כפול. לכן בדקו את טווח המחירים של המצלמה הרצויה.
 
  • מצלמות ip  -   תמיד כדאי להעדיף מצלמות דיגיטליות על פני מצלמות אנלוגיות מיושנות.
 
  • הקלטה -  זה לא מספיק שיש לכם גישה מכל מכשיר נייד לצפייה דרך מה שנקלט במצלמות. חשוב שתהיה לכם גם את האופציה להקליט ולשמור באופן קבוע.
 
 


תפריט דף הבית