מנעולן מקצועי בפתח תקווה – איך למצוא?הטקסט הבא בא להסביר לכם את החשיבות של בחירת מנעולן מקצועי בפ"ת, כאשר זה אזור המגורים שלכם. הרי במהלך החיים אנו אוספים לנו שלל של בעלי מקצוע עליהם אנו סומכים במאה אחוז. יש לנו טכנאי למזגן, טכנאי למכונת הכביסה, לטלוויזיה, למחשב, אינסטלטור מקצועי אז למה שלא נאמץ לרשימת בעלי המקצוע המפוארת הזו גם מנעולן בפתח תקווה, שכן לבעל המקצוע הזה באופן ספציפית יש גם השפעה על רמת הביטחון והבטיחות שלנו בתוך הבית.
 

מדוע חשוב שיהיה לנו מנעולן עליו אנו סומכים?

  1. כי אין לדעת מתי מישהו יחליט להפוך אותנו לקורבן לגניבה ופתאום יגנוב לנו את החפצים האישיים ביניהם צרור המפתח.
  2. כי ככל שהשנים עוברות הטכנולוגיה בתחום המנעולנות מתקדמת עוד יותר ואיתה משתדרגים גם הפורצים, לכן עלינו כל כמה שנים לדאוג שביתנו מאובטח כמו שצריך.
  3. כי יש המון אנשים שמתחזים למנעולנים מקצועיים, מנצלים סיטואציות חירום, בהן אנשים זקוקים בכל מיני שעות הזויות למנעולן וטוענים כי הם מנעולנים מקצועיים.

אז איך נבחר מנעולן בפ״ת או בכל עיר אחרת בה אנו גרים?

  1. תעודת אמינות - בחרו מנעולן רק אם הוא מחזיק בתעודת אמינות או תעודה אחרת מטעם משטרת ישראל המעידה על המקצועיות והניסיון שלו.
  2. התייעצו עם שכנים - וודאי השכנים שלכם נעזרו במנעולן מקצועי במטרה להחליף את המנעול הישן בחדש, לתקן את הדלת, לשכפל מפתחות וכדומה. פשוט נסו לאסוף מידע מהאנשים הקרובים לכם ולאמץ לעצמכם מנעולן בפתח תקווה.
  3. שנות ניסיון וותק - בחרו במנעולן שמבין בתחום והתנסה בשלל פעולות במהלך השנים. מנעולנים מקצועיים עוברים כל הזמן הכשרות מקצועיות ולכן שווה לכם לקחת מישהו שמבין ויודע בדיוק מה הוא עושה.
  4. קרבה גיאוגרפית – מנעולן טוב מומלץ שיהיה במרחק גיאוגרפי קרוב לכן מומלץ שהמנעולן שיגיע לתקן את הבעיה בה נתקלתם יגור בפתח תקווה או באיזור סמוך, ככה הסיכוי שיגיע אליכם יהיה בתוך מספר דקות במהירות ובקלות וזאת עם השפעה ישירה על המחיר, מנעולן שגר בקרבה לרוב גם ייקח עלות נמוכה מכיוון שעלויות הדלק והזמן הגעה קצר יותר.
 
כמובן בחירת המנעולן גם חייבת להיות מושפעת מהמחיר שהמנעולן גובה, מאיכות המוצרים איתם הוא מקפיד לעבוד, מהאחריות ועוד מומלץ לשאול על המחירים ודגמים בשיחה וככה לדעת מה קונים ולא חתול בשק, יש לקחת בחשבון שלרוב זאת תיהיה הערכה וייתכנו שינויים תלוי בבחירה הסופית של המוצר\השירות שתיקחו.
 
יש חשיבות רבה לבחירת מנעולן מקצועי שכן כל העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, בזריזות ובמחיר נוח. חבל להתפשר על מנעולן שאתם לא בטוחים שאתם סומכים עליו, שכן הדלת והמנעול הם מה שמפריד ביניכם לבין העולם שם בחוץ והבטיחות שלכם ושל הילדים שלכם חייבת לבוא בעדיפות עליונה.
 


תפריט דף הבית