נחיצות מכונות ממכר מזון במקומות עבודה

במקומות עבודה רבים ניתן למצוא כיום מכונות ממכר אוטומטיות למזון ושתייה ולמעשה, הביקוש להן גבוה מאי פעם. מדובר בפתרון אידיאלי, שמצד אחד משפר את איכות החיים של כלל העובדים במתחם ומצד שני, מביא לחיסכון עצום במשאבי הזמן והכסף של בעלי העסק. בשורות הקרובות נסביר קצת יותר לעומק לגבי נחיצותן של מכונות אלה עבור כל הישויות בארגון.
 

אלו סוגי מכונות ממכר ניתן להציב במקום העבודה?מכונות הממכר השונות מהוות כמעין "מקררים" עם חלון תצוגה המספקים מנות מזון ושתייה בלחיצת כפתור. ניתן למצוא מכונות מזון אשר מציעות מאכלים טריים ומאוזנים מבחינה תזונתית, לרבות כריכים, סלטים, חטיפי אנרגיה וכאמור, גם מכונות שתייה שמספקות משקאות מכל הסוגים (קלה, מוגזת, רגילה או טבעית) כמו גם מעדני חלב ויוגורטים למיניהם. המכונות עצמן, מבוקרות מבחינת טמפרטורה בצורה הטובה ביותר, על מנת לשמור על טריות המוצרים שבהן. כל תקלה או חריגה מדווחת היישר למוקד השירות ובמקרה הצורך, מושבתת המכונה והיא עוברת מילוי מחדש במוצרים טריים. כל מקום עבודה יכול לספק את השירות ולגוון מעת לעת ע"פ תפריט אותו קובעת ההנהלה בשיתוף העובדים וחברת המכונות.
 

מכונות ממכר אוטומטיות- יתרונות רבים עבור כל עובד ועובדזירת התעסוקה של היום לוחצת ביותר. מקומות העבודה מנסים למקסם את יכולות העובדים ולמתוח אותן ככל שניתן. מסיבה זו פעמים רבות עובדים בארגונים, מפעלים ועסקים שונים נאלצים "לדלג" על ארוחות מפאת קוצר זמן ולאחר מכן, חוטפים מכל הבא ליד או הולכים למזללה הקרובה ומעמיסים על עצמם ג'אנק פוד שאינו תורם לגוף במאום. הצבה של מכונות כריכים וחטיפים מספקת פתרון נהדר לעניין. מכונות אלה זמינות לעובדים בכל עת ומציעות עבורם מגוון רחב של אפשרויות בריאות לבחירה, כל זאת מבלי לצאת ממקום העבודה ולבזבז זמן עבודה יקר. תוסיפו לכך את העובדה שמחיר המוצרים במכונות נמוך בהרבה מאשר מכל אופציה שנמצאת מחוץ למקום העבודה, את האפשרות לשלם עם מזומן, אשראי, כרטיסי אוכל ואפילו עם כרטיס העובד, ומייד תבינו עד כמה העובדים זוכים בנוחות מרבית ומשתלמת מכל הבחינות. חשוב לציין את יתרונות המכונות האוטומטיות גם עבור אלה שכן דואגים להביא את מנות האוכל שלהם מהבית, אך עדיין זקוקים ל- "חיזוק" בדמות סלטים ושתייה. כל מה שצריך זה פשוט לקפוץ למסדרון הקרוב, ובלחיצת כפתור להתפנק עם משקה מרווה ומרענן (מכונת שתייה איכותית תציע לכם גם את כל סוגי הקפה) ולבחור מבין מגוון הסלטים הניתנים לבחירה (במכונות ספציפיות על פי דרישה), עם טונה, גבינות, סוגי ירקות ורטבים טעימים.
 

הצבת מכונות ממכר בארגון – יתרונות מרובים גם בשביל ההנהלהכל הנתונים מראים כי נוכחותן של מכונות ממכר למזון ושתייה מביאה בסופו של דבר גם לחיסכון עצום בהוצאות הכספיות של הארגון כולו, דבר שמתבטא במספר מישורים:
 

  • תפוקת עבודה מקסימאלית- עובד רעב ומתוסכל הוא עובד שאינו מספק תפוקה מקסימאלית. מספיק ביקור חפוז במכונה והרי לכם עובד שבע (ולא יתר על המידה) אשר זמין לעבודה ממושכת.
     

  • הגדלת טווח שעות העבודה של העובד – עובדים שיוצאים לאכול יחדיו מאבדים את עצמם במשך זמן רב. התוצאה היא בזבוז משאבי זמן אדירים שמתבטאים ברווחי מקום העבודה. הצבה של מכונות ממכר מזון אוטומטיות במספר מקומות מרכזיים במתחם, תמנע את הצורך לתור אחר מזון בחוץ ותגדיל את זמן העבודה בפועל.
     

  • חיסכון בכוח אדם – מקומות עבודה שמציעים לעובדים מכונות ממכר למזון ושתייה, חוסכים למעשה את עלויות כוח האדם והתפעול של קפיטריות ומטבחים על כל המשתמע מכך (עמידה בכשרות, משכורות לעובדי מטבח ועוד).

 
לסיכומו של דבר, אין ספק כי מכונות הממכר האוטומטיות למזון ושתייה נחוצות ביותר במקומות עבודה, והנהנים מכך הם גם העובדים וגם ההנהלה. כמובן שחשוב מאוד להתקשר עם חברה מקצועית ובעלת מוניטין על מנת ליהנות מכל העולמות של מוצרים טריים, טעימים ובריאים וזאת לצד שירות אדיב, יעיל ומקצועי. תפריט דף הבית