מים נקיים לגוף בריא

משנים אווירה
נכנסתם לבית חדש, עיצבם אותו וסידרתם אותו בדיוק כפי שרציתם. ועכשיו, כמה שנים אחר כך, אתם מרגישים שאתם צריכים שינוי. ריענון. זה טבעי לגמרי. בזמן שחלף מאז שעיצבתם את הבית לאחרונה, השתנו האופנות והמגמות בתחום עיצוב הפנים, וגם נחשפתם לסגנונות עיצוב חדשים אצל החברים, אצל המשפחה או באמצעות מגזינים ותכניות טלוויזיה. זה כנראה אומר שאתם מוכנים לליטושים קוסמטיים בבית, ואפשר להסתפק באמת רק בזה. ליטוש קטן שיגרום לכם להרגיש שהבית כולו שופץ מהיסוד. חיפוי קיר הוא דוגמה לליטוש שכזה.
 
עיצוב קודם כל
חיפוי קירות מסייע להסתרת סדקים ופגמים שנוצרים בקירות באופן הגיוני וטבעי במהלך הזמן, אבל מעבר לפונקציונאליות הטמונה בכך, חיפוי קירות גם מאפשר להוסיף לבית צבע ואור באמצעות טקסטורות וסגנונות שונים שמשנים את החלל מן הקצה אל הקצה בעלות יחסית נמוכה. אם תרצו תוכלו אף לחסוך לעצמכם כמה שקלים ולעשות זאת לבד, אם כי כמובן מומלץ לפנות לאיש מקצוע. איש מקצוע יוכל גם לעזור לכם לבחור את סוג החיפוי המתאים לכן – אבן, בד או זכוכית, לדוגמה.
 
חיפוי זכוכית מה הוא
אחד הטרנדים הפופולאריים בעת האחרונה הוא דווקא הטרנד של חיפוי קירות בזכוכית, ואפשר למצוא אותו לרוב במטבח. היתרון של חיפוי זכוכית הוא המראה היוקרתי, בנוסף להיותה של הזכוכית עמידה לאורך זמן וגם חסינה מפני מזג האוויר. אבל יש לחיפוי זכוכית עוד יתרונות, שהמעניין בהם הוא כנראה היכולת להוסיף עיצוב אישי. סגנונות העיצוב יכולים לכלול פרחים, או לקבל השראה מעיצוב בריטי או מסגנון שהוא ויטאג', אפשר לבחור בעיצוב קלאסי יותר או מודרני פחות או בעיטורי תחרה, בקיצור – שפע של אפשרויות, שאפשר לראות.
 
עיצוב חדיש ומגוון
חיפוי קירות בזכוכית הוא רק דוגמה אחת מרבות לאפשרויות עיצוב הפנים של הבית, ואין ספק שבאופן כללי, חיפוי קירות הוא כלי נהדר לעיצוב מקורי ומעניין של הבית. המבחר הוא רחב, ובאינטרנט תוכלו לערוך סקר קצרצר שיבהיר לכם מה האפשרויות שלכם ועם מה אתם מתמודדים, לשדרג את מראה הבית ולהפיח בו חיים חדשים. כי גיוון הוא צורך שיש לכולנו, וכשחיים באותו הבית לאורך זמן לפעמים רוצים לשנות, להרגיש שעברנו מתיחת פנים קלה ולשנות קצת את האוויר בבית. חיפוי קירות הוא בהחלט דרך מצוינת לעשות זאת.
 


תפריט דף הבית