מטבח כפרי בסגנון אנגלי

מטבח כפרי בסגנון אנגלי מאופיין בעיקר ברומנטיות שבו, זאת בנוסף לחמימות והביתיות שמביא איתו כל מטבח בסגנון כפרי. החזרה לעבר, הקירבה לטבע עם השימוש בעץ מלא, והרומנטיקה המאפיינת את איזור הכפר האנגלי רחב הידיים, מכניסים לבית המתהדר במטבח אנגלי אווירה שונה ואחרת, בעיקר אווירה שובת לב.
 

מטבח של שלמות

מטבח אנגלי הוא קודם כל מטבח איכותי ובלתי מתפשר, העשוי עץ מלא ועבודה שאין עליה עוררין. ישנה מחשבה על כל פרט ופרט, המייצרת קו של מושלמות המחייב את המעצב בשעת עבודתו. מהיותו של המטבח כפרי, הוא חייב לייצר את החמימות המתבקשת, והוא מאוד מזמין לתוכו, ומייצר אווירה נעימה לזמן השהות בו, אם לבישול ואם לאכילה משפחתית יחד. הגילופים בעץ הארונות, משטחי העבודה, השולחן והכיסאות, מעודנים ומוסיפים יופי ורוך למטבח כולו.
 

כל פרט ופרט

במטבח כפרי בסגנון אנגלי חושבים על כל פרט ופרט בעיצוב, ולא רק על המראה הכללי של עיצוב הארונות, השולחן והכיסאות. בסגנון עיצוב זה תילקח בחשבון הניראות של רגלי השולחן, הצורה והצבע שעל ידיות הארונות, העיטורים שעל האריחים, עיצוב המנורות, הצבעים המדויקים של משטחי העבודה, שילובם ההרמוני של מכשירי החשמל, הוילונות, המפות ועוד. קשה מאוד לשלב סגנונות עיצוב אחרים בתוך המטבח הכפרי האנגלי, וזאת תהיה טעות לעשות זאת ללא מעצב מקצועי המכיר לעומק את רזי העיצוב, ויצירתי מספיק כדי לשלב סגנון נוסף עם מטבח אנגלי מבלי להרוס או ליצור קריקטורה שלא נעים לשהות בה.
 

יופי עיצובי ופרקטיות

האיפוק האנגלי מתבטא בצבע, בסדר ובארגון של המטבח, ורוב המטבחים האנגליים מתאפיינים בצבע הלבן, למרות שאנו מוצאים מטבחים אנגליים בצבעים אחרים, ובעיקר צבעי עץ טבעי בהירים, או צבעים בהירים אחרים. הוא משדר הרבה מאוד סדר, כך שהכל מונח במקומו, ואין פריט שלא ימצא לו מקום באחד המדפים או הארונות. מה שהופך  מטבח כפרי בסגנון אנגלי לפרקטי ביותר מבחינת פתרונות האחסון שלו. כמובן שפריטים המונחים בצורה חשופה, יהיו חייבים להימצא שם בצורה זורמת והרמונית לשאר המטבח. בעדיאל עיצובים תמצאו מטבח כפרי אנגלי לצד סגנונות עיצוביים נוספים. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהמטבח האנגלי שיכול להיות שלכם.


תפריט דף הבית