מה מומלץ לבדוק לפני בחירת אינסטלטור לביתהזמנת אינסטלטור הביתה היא תמיד פעולה הכרוכה באי-נעימות. אתם חייבים תיקון, לרוב מדובר בפעולה שאינה סובלת דיחוי, והאינסטלטור לרוב מגיע באיחור ומתקן את הבעיה – אך לא תמיד באופן מוצלח. לא בכדי, אינסטלטור מקצועי ואמין הוא כזה הנשאר שנים רבות איש המקצוע של הבית, כי עד שמצאתם כזה – לא תחליפו אותו בעד שום הון שבעולם. אז כיצד תמצאו את האחד שהוא ה-אינסטלטור עבורכם?

בררו על התקלה
החיסרון הבולט בהזמנת אינסטלציה הביתה, מעבר לעניין הדחיפות שצוין כאן, הוא העובדה שמרבית האנשים חסרי ידע בתחום זה, מה שעלול להוביל לבחירה שגויה של איש מקצוע שיוכל לרמות אתכם. על מנת למנוע זאת, כדאי לברר מבעוד מועד על התקלה עצמה: ממה היא נגרמה, לאיזו קטגוריה היא משתייכת, מה מידת החומרה שלה (האם ניתן לתחזק חלק קיים או שמא החלפת החלק היא צעד נחוץ) ועוד פרטים אשר ימנעו מכם לעמוד חסרי אונים אל מול האינסטלטור ובעצם להיות קהל שבוי.

השוואת מחירים
מן הסתם, השוואה זו נחוצה לשם בחירת כל איש מקצוע שהוא, אך במקרים של בעיות הקשורות לאינסטלציה, קל יותר לקבל הצעת מחיר ממספר אינסטלטורים באמצעות שיחת טלפון. ההמלצה היא לבדוק לפחות ארבע הצעות מחיר טרם תחליטו. אל תתפתו: הזול יותר לא בהכרח יהיה הנכון עבורכם – לעיתים שירות זול עולה ביוקר לאחר מכן, ולא תרצו למצוא שהאינסטלטור עשה חצי עבודה תמורת חצי מחיר. שקללו את עניין המחיר יחד עם שאר הגורמים.

ביקורות על השירות
כלי עזר נוסף אשר עומד לשירותכם בימינו הוא אתרי ההשוואות של בעלי המקצוע הקיימים בשוק. כדאי לשים לב לביקורות של הגולשים, ואם אחת הביקורות מסקרנת אתכם – אל תהססו לכתוב לאותו מבקר. זוהי אינדיקציה מצוינת לאיכות השירות, במיוחד אם מדובר בתקלה שאינכם בקיאים בה ושקשה יהיה לכם לבצע עליה בקרת איכות.

זמן שווה כסף
גם הזמן שלכם שווה כסף, גם אם אתם הלקוח. אל תתפשרו על אינסטלטור שמאחר בזמנים ושאינו טורח להודיע. אל תקבלו איחורים כמובן מאליו במקצוע הזה – זכרו כי יש אינספור אינסטלטורים שלא יאחרו לכם, ושלא יבזבזו את זמנכם היקר.

אולי עדיף לבד?
בדקו אם מדובר בבעיה שאולי בעצם אתם יכולים לסדר בעצמכם. אז נכון, החלפת ברז אמבטיה והתקנת דוד שמש הן אולי לא הפעולות שאתם מבצעים חדשות לבקרים, אך פתיחת סתימות ותיקון נזילות (שהן הבעיות הנפוצות המובילות להזעקת אינסטלטורים) יכולות בהחלט להיפתר עם קצת מאמץ מצדכם.
 
 
 

 


תפריט דף הבית