איך לחבור מדריך כושר

עלית במשקל? נמאס כבר להסתכל במראה ולהתבאס? המראה לא משקרת! הגיע הזמן לעשות משהו על מנת להשתנות. כל מה שצריך זהו מדריך כושר אישי שיוביל אתכם למטרה שלכם. במשך שנים מדריך כושר אישי היה פעיל אך ורק בתחום הספורט האתגרי, הוא היה מוביל את המתאמן שלו ומאמן אותו לקראת התחרות, הקרב או כל תחרות שונה. מדריך כושר אישי היה מנחה אותו במחשבה ועוזר לו לנצח ולהשיג את המטרה עוד הרבה לפני שהמתאמן נכנס לקרב.

 

שיטות אימון של מדריך כושר אישילכל מדריך קיימת שיטה משלו. מדריכים שונים עובדים ומפתחים את המתאמנים שלהם בדרך שהם רואים להכי נכון. לפעמים זה יוצר מצב שבו המתאמן לא אוהב את הגישה של המדריך כושר אישי ועוזב אותו. אבל אם המדריך מזהה זאת מראש ומתאים את עצמו למתאמן אז שני הצדדים מרוויחים.
חשוב מאוד לדעת להקשיב לרצונות של המתאמן מכיוון שהוא גם ככה מגיע עם יכולת נמוכה ומוטיבציה הקרובה לקרשים. מצב עדין כזה שלא יטופל  ולא יפנה את תשומת הלב על ידי המדריך כושר אישי למתאמן יגרום לו להתבאס ולא להמשיך להתאמן.

 

תפקידו של המדריך כושר אישי


קיימים תפקידים שונים למדריך כושר אישי, הוא מכוון את הדרך, הוא מעניק ביטחון, הוא מתפקד כמו הורה, הוא מעביר ביקורת, הוא יכול להיות האדם הכי רשע אבל בסופו של התהליך המדריך חייב להגיע למטרה ביחד עם המתאמן כי לבד אין לו מה לעשות שם לכן הוא יהיה כל הזמן גמיש. חוץ מיצירת הלחץ מדריך אישי גם ייתן מקום להקשבה ויהיה אדיב הוא ייתן ייעוץ לגבי תזונה ולגבי התמודדויות שונות בחיים.

מדריך כושר אישי יגרום לך להרגיש טוב יותר, להרגיש חזק יותר ובטוח בעצמך. בניית יחסים עם המתאמן לוקחת זמן ולכן חשוב לתת צ'אנס גם למדריך וגם למתאמן. ברגע שנוצר הקשר החיובי בין שניהם כולם יוצאים מרוצים ומצליחים להגיע לתוצאות ולמטרות הרצויות. בסופו של דבר בשביל להצליח צריך להזיע.

 


תפריט דף הבית