מדפסות

רכישה ותחזוקה של מדפסות

 

מהפכת המחשוב של העשורים האחרונים הפכה את המחשבים והציוד הנלווה אליהם למוצרים שאי אפשר להסתדר בלעדיהם. בשימוש ביתי וכמובן בשימוש משרדי, אין היום אדם שיכול להסתדר ולנהל את ענייניו הפרטיים והעסקיים ללא מחשבים. ציוד המחשוב הוא כבר מזמן מעבר למחשב עצמו. בכל בית ועסק יש היום ציוד היקפי רב שמטרתו לייעל ולמצות את יכולותיו של המחשב. הציוד הנפוץ ביותר, שבאמת ניתן למצוא בכל מקום הוא מדפסות. אם בעבר אנשים היו צריכים לגשת לבתי דפוס או חנויות מיכון משרדי על מנת להדפיס מסמכים חשובים, מזה כשני עשורים כמעט, מדפסת הוא מוצר שניתן למצוא כמעט בכל בית.

ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם המדפסות, הפכו את המדפסת להרבה יותר ממכשיר שרק מדפיס מסמכים. היום ניתן למצוא מדפסות שיכולות להדפיס מוצרים שונים כמו מעטפות, מדבקות, תמונות איכותיות ועוד, מה שהפך אותן לכלי עזר שימושי ביותר, בעיקר בשימוש המשרדי. בית עסק יכול היום להסתדר כמעט לגמרי ללא צורך השירותים של בית דפוס וזהו שינוי משמעותי.

 

מדפסות לייזר לשימוש משרדי

 

יש כמובן, אין סוף סוגים של מדפסות שכל אחד מהם מתאים ומומלץ לשימושים שונים. כאשר מדברים על מדפסות למשרד, הסוג המומלץ ביותר הוא מדפסות לייזר. בהשוואה למדפסות הזרקת דיו, שנפוצות יותר בשימוש הביתי, מדפסות לייזר הן עמידות יותר, בעלות יכולות הדפסה גבוהות יותר מבחינת קצב וכמות ההדפסות וכן הן חסכוניות יותר וידידותיות יותר לסביבה.

מדפסות לייזר לשימוש משרדי הן כמובן יקרות יותר לרכישה,אך המשווקים הראשיים מציעים היום מגוון של מסלולי תשלום נוחים לבעלי עסקים שמאפשרים להם להציב מדפסות איכותיות בבתי העסק במחירים סבירים לחלוטין. החל מהנחות משמעותיות על המכשירים, דרך מסלולי השכרת מדפסות ועד רכישה בליסינג, כל אפשרויות הרכישה עומדות בפני הלקוח שמעוניין לייעל את עבודת משרדו ולחסוך בעלויות באמצעות מדפסות לייזר משרדיות.

 

תיקון מדפסות

 

אחד מהיתרונות הגדולים של רכישת מדפסות למשרד דרך חברה גדולה ורצינית הוא שירות התיקונים הנכלל בהסכם ההתקשרות הראשוני. חברה שמציעה מסלולי רכישה של מדפסות לעסקים מעניקה ללקוחותיה גם שירות תמיכה טכנית שמחייבת הגעת טכנאי במהירות במקרה הצורך , או שירות תמיכה מרחוק במידת האפשר על מנת לתקן כל תקלה בתפעול המדפסת.

כאשר מתרחשת תקלה בתפקודה של מדפסת ביתית ניתן לפתור אותה בכמה דרכים. לכל מדפסת יש שירות תמיכה של שאלות ותשובות דרך היצרן. מדובר בעזרה דרך האינטרנט שמדריכה את הלקוח כיצד לאתר ולתקן לבדו את התקלה, אך לא תמיד זה מצליח. כאשר לא מצליחים לפתור לבד את הבעיה, ניתן להזמין טכנאי מחשבים, אך חשוב לדעת שלא כל טכנאי כזה מתמחה בתיקון מדפסות. מומלץ לברר עם הטכנאי טלפונית לפני הזמנתו האם יש לו הכשרה מיוחדת לתיקון מדפסות מהסוג הנדרש וכמובן לנסות למצוא חוות דעת של לקוחות קודמים שלו דרך האינטרנט.

 

 

 

 

 

 

 

 תפריט דף הבית