מידע על כלי עבודה למקצוענים

מקצוענים לא יכולים להסתפק בכלי עבודה בינוניים באיכותם. ארגז כלים מצויד היטב בכלי עבודה מקצועיים, איכותיים ומבית טוב, הוא כלי הכרחי עבור איש המקצוע. כאשר מקצוען בוחר כלי עבודה חשוב שיעמדו לנגד עיניו העוצמה, הבטיחות, האמינות והאחריות אשר מספקים כלי עבודה למקצוענים. לכן חשוב לא להתפשר ולא לחסוך, אלא לקנות כלי עבודה איכותיים ואמינים אשר ישרתו אתכם לאורך זמן.
 

ארגז כלי העבודה


בראש ובראשונה עומד ארגז הכלים. למקצוענים אין זמן לבזבז על חיטוט מתמשך וחיפוש כלי עבודה בתוך ארגז מבולגן וללא חלוקה פנימית מתאימה. לכן חשוב שתהיה לארגז חלוקה פנימית וחיצונית נוחה לשליפת כל כלי או פריט בקלות ובמהירות. מקצוענים זקוקים גם לארגז שיהיה גדול אך גם קל לנשיאה, עמיד ואמין ואשר ישרת אותם לשנים ארוכות. ארגז פלסטיק או אלומיניום בעל צירי מתכת וידית נשיאה טלסקופית ממתכת, יענה על הצרכים האלו.
 

מקדחה


מקדחה מיועדת לקדוח חורים בחומרים קשים כמו בטון, מתכת, אבן, עץ וכדומה. מקדחה המיועדת לעבודות מקצועיות צריכה להיות בעלת עוצמה של 1000 וואט ומעלה,  כדי שתוכל לעמוד במגוון ועומס המשימות המיועדות לה. המומנט הוא כח הסיבוב של המקדחה ולפי המומנט המקסימלי נקבעת היכולת שלה להתגבר על התנגדות החומר בו היא מיועדת לקדוח. מקדחה לשימוש מקצועי צריכה להיות בעלת מומנט מקסימלי של 7Nm ומעלה. מבחינת קוטר הקידוח המרבי, מקדחה מקצועית צריכה להיות בעלת קוטר מקדח מרבי של 18 מ"מ. אופן הנעילה של המקדח אל בית המקדח  משמעותי גם הוא והשיטה המתאימה ביותר למקדחות בשימוש מקצועי, היא שיטת SDS אשר דורשת שימוש במקדחים ייעודיים.
 

פטישים

מקצוענים זקוקים לפטישים באיכות טובה ומבית טוב. אנחנו ממליצים לא לחסוך על פטישים, ולרכוש פטישים מחברות מוכרות. הם ישרתו אתכם למשך שנים ארוכות. אל תוותרו על פטיש תפסנים בעל ראש מפוצל,  ועל פטיש קטן המיועד לעבודות עדינות יותר.

מולטיטול


כלי עבודה מרכזי הממונע, אליו ניתן להתאים אביזרים ועזרים שונים, ובכך הוא מחליף שורה ארוכה של כלי עבודה שונים בהיותו  רב תכליתי ומתאים למשימות רבות. הוא משמש לחריטה וכרסום, שיוף וליטוש, ניסור וחיתוך, במגוון של חומרים : עץ, אבן, זכוכית ועוד. דרמל מולטיטול הוא דוגמה מצויינת למולטיטול איכותי ואמין מבית טוב אשר ישרת אתכם לאורך שנים ארוכות.
 

מלטשת

ישנם מספר סוגים של מלטשות, ביניהם מלטשות רטט, מלטשות אקסצנטריות, מלטשות סרט ודיסקי ליטוש. מביניהן, המלטשות המיועדות לעבודה מקצועית מסיבית הן המלטשות האקסצנטריות ומלטשות הסרט. גם כאן ההמלצה שלנו היא לא לחסוך, אלא לרכוש מלטשת איכותית מחברה מוכרת אשר תוכל לשרת אתכם ביעילות ולאורך זמן.
 
 
 
 


תפריט דף הבית