כיצד בוחרים חנות למשלוח זר פרחים וכיצד בוחרים את הזר המושלם

פרחים הם מתנה המתאימה לאירועים שונים ולאנשים שונים. זוהי אחת המתנות הוותיקות ואפילו העתיקות ביותר שישנן. במשך שנים מעניקים אנשים פרחים זה לזה לאות הוקרה או תודה, לביטוי של אהבה או לביטוי של חברות וידידות. הענקת פרחים נעשית כהזדהות עם רגשותיו של האחר, בין אם אלה רגשות של שמחה או עצב. אחד היתרונות של פרחים הוא הגיוון הרב שישנו- ישנם מאות סוגי פרחים ואלפי צירופים שניתן לעשות בהרכבת זר הפרחים. אם בעבר היה צורך לבצע הזמנה של זר פרחים בטלפון היום גם פרחים ניתן להזמין באמצעות האינטרנט ולשלוח זר לאנשים הגרים רחוק מכם. היכן כדאי להזמין פרחים וכיצד לבחור זר מתאים?
 

בחירת חנות הפרחים

איכותו של זר פרחים נמדדת בשני פרמטרים: האחד הוא יופיו ועיצובו של הזר והשני הוא רעננותו וטריותו. היום יש באפשרותכם לבחור חנות פרחים דרך האינטרנט. זו יכולה להיות חנות מקוונת העובדת עם משלוחי פרחים ברחבי הארץ או אתר של חנות פרחים אמיתית המבצעת משלוחים. הסתכלו על עיצובי הזרים במספר חנויות, השוו כמובן בין מחירים. בחרו מלכתחילה חנות המבצעת משלוחים באזור אליו מיועד הזר. אם מדובר על אזור המרכז, חנות פרחים בחולון, בת ים והסביבה תהיה טובה עבורכם. כך תוכלו לדעת שהזר יגיע כשהוא טרי ורענן ולא לאחר שעבר מספר שעות נסיעה. ההזמנה דך האינטרנט הופכת את הזמנת הפרחים לקלה ונוחה. כל שיש לעשות הוא לבחור את הזר המוצג המתאים לכם ולהזמין. כאשר מדובר על אתר אינטרנט של חנות ממשית, לרוב ניתנת הנחה דרך האתר כך שההזמנה דרכו משתלמת.
 

בחירת הזר המתאים לאדם ולאירוע

זרי פרחים יכולים להיות מורכבים מפרחים בעלי גדלים, צורות וצבעים שונים. לכל סוג אירוע או אדם יכול להתאים זר שונה ויש לחשוב על כך בטרם בוחרים זר. אם מדובר על זר הנשלח בנסיבות רשמיות כמו לעובד מצטיין, לקוח ועוד בחרו זר עם פרחים מרשימים שצבעם סולידי או יוקרתי. יכול להתאים לכך שושן צחור, סחלב, ליזיאנטוס ועוד. על הצד השני של הסקאלה נמצאת שליחת פרחים לאדם קרוב מאוד. כאשר מדובר על אדם קרוב נכנס עניין הטעם האישי. כאשר מדובר על חברה האוהבת צבעים חזקים וחמים יתאימו זרים המשלבים חמניות, חרציות, צבעונים וצירופי צבעים שונים כך שהזר יהיה ססגוני ושמח. צבע צהוב באופן כללי הוא צבע המסמל חברות וידידות. אם מדובר על בת זוג, ניתן לתת לזר נופך רומנטי באמצעות פרח האהבה האולטימטיבי- הורד ובאמצעות צבעים המסמלים אהבה ורומנטיקה כמו ורוד או אדום. ניתן לשלב ורדים במספר צבעים או באחד מן הצבעים הללו כאשר גם כאן נכנס כמוב עניין הטעם האישי- סוג פרחים האהוב במיוחד על בת הזוג או הצבע האהוב עליה. נסו לדמיין את העדפותיו של  האדם הקרוב אליכם אליו מיועד הזר.
 

פרחים עם תוספות

היום ניתן לשלוח עם זר הפרחים גם מתנה לכבוד האירוע. כאשר מדובר על זר לכבוד לידה ניתן למצוא זרי פרחים המגיעים עם מתנת לידה  לתינוק או ליולדת כמו מגבת רכה, בובה, בגדי תינוק או לחילופין מוצרי טיפוח מפנקים ליולדת. חובבי המתוק יוכלו להנות מזר פרחים אשר בתוכו משולבים פרלינים בצורת פרחים או שוקולדים אחרים. הזר יכול להגיע גם כסידור פרחים המסודר בתוך כלי מבמבוק או כלי יפה אחר. אם מדובר על אדם אשר לפי תחושתכם יהיה נבוך לקבל זר פרחים צבעוני (לרוב גברים...) ניתן לבחור גם עציצים יפים איתם יוכל לקשט את משרדו ללא כל מבוכה. ישנן היום שלל אפשרויות. עברו בין אתרי אינטרנט שונים והתרשמו מסגנונות הזרים.
 
אין אדם שלא אוהב לקבל פרחים ולקשט בהם את ביתו או משרדו. יתרון נפלא של פרחים הוא כי הם יפהפיים ומרשימים אך נמצאים תקופה קצרה. הם אינם תופסים מקום על המדף ורק מותירים זיכרון נעים. היום ניתן להזמינם בדרך קלה לכל מקום בארץ ואף בעולם. כל שיש לעשות הוא לבחור את הזר המתאים ואת החנות המתאימה


תפריט דף הבית