טלויזיה - לא מה שחשבתם!

במהלך השנים עברה הטלויזיה תהפוכות רבות, שלא לומר מהפכות של ממש. ההתפתחויות קיבלו ביטוי מגוון בעולם וגם בישראל. אם פעם ההתרגשות הייתה רבה במעבר משידורי שחור לבן למקלטים בצבע, או מהמעבר מטלויזיה חד ערוצית לזו שיש בה ערוצים רבים לאין מספר, הרי שכיום הציפיות כבר הרבה יותר גבוהות.

אפילו כיום, מסתבר שעוד אפשר לחדש, ואפילו בצורה מפתיעה ממש. אחד החידושים המיוחדים ביותר מאפשר התקנה של הטלויזיה בצורה יוצאת מגדר הרגיל. מדובר על חווית צפייה אחרת, שלא רק משתלבת עם עיצוב הפנים אלא גם משפיעה עליו באופן ניכר ובלתי צפוי.

חוויה מהאגדותאגדת ילדים קלאסית מספרת על המכשפה הרעה שבידיה מצוי ראי קסמים. בחלק מהגרסאות, המכשפה יכולה להביט אל תוך המראה כאילו מדובר בטלויזיה של ממש. מסתבר, שהמציאות, כפי שנהוג לומר, יכולה לעלות על כל דמיון והאפשרות לקבל בבית "מסך מראה" הפכה לממשית.

עד כה, אחד המאפיינים של כל חוויית צפייה במסך הביתי כללה אלמנט משותף, לא משנה באיזה מסך ובאיזו טכנולוגיה שידור מדובר. גם כאשר מדובר על מסך פלזמה, מסך LCD, מסך לד או טכנולוגית HD מתקדמת, תמיד המכשיר נמצא מול העיניים ואי אפשר להתעלם מנוכחותו.

האפשרות החדשה, שאנו מכנים בשם מסך מראה, משנה מצב זה מהקצה אל הקצה. במקום לקבל את מבנה המסך כמו שהוא, ולהשתדל שהוא יהיה לכל הפחות נעים לעין, אפשר ליצור מסך נסתר. יותר מכך, באמצעות טכנולוגיה מיוחדת של מתקני זכוכית – מראה אלגנטיים, אפשר לעצב את הבית מחדש, באופן שגם הצפייה הופכת לחוויה שונה לגמרי.
 

איך זה עובדכדי להבין את אפשר לייצר את הקסם נספר שמדובר על צורת התקנה של טלויזיה, בצורה חדשה שלא הייתה כמוה. חברות מתמחות מסוגלות לקחת סוגים שונים של מסכים, גם בגדלים מצומצמים וגם בגדלים גדולים, ולהצפין אותם מאחורי מסך זכוכית גדול, מעוצב ומיוחד.

כאשר הטלויזיה פעולת, אפשר לראות את התוכניות הנבחרות או הסרטים המעניינים, באופן רגיל וברור. לעומת זאת, כאשר הטלויזיה כבויה, נעלם המסך מעין רואים. במקומו של המסך המרובע או המלבני נחשף משטח מרשים של מראה מלוטשת או זכוכית מרהיבה בעיצובים שונים. בין היתר, ניתן לבחור דוגמאות כגון:
  • מסך בשילוב זכוכית שחורה.
  • מסך בשילוב זכוכית לבנה.
  • מסך בשילוב מסגרת.

ראוי לציין שניתן לשלב את מסך המראה בצורה נפלאה בחדרי הבית השונים. יש שבוחרים בכך לחדר האורחים, לחדרי הילדים, ואפילו למטבח או לחדר הרחצה. 


תפריט דף הבית