טכנאי מקררים

טכנאי מקררים הוא איש מקצוע המתקן מקררים מסוגים שונים. ענף המקררים, כמו ענפים רבים אחרים, עבר בשנים האחרונות תהפוכות רבות ונכנסו חידושים טכנולוגיים רבים למכשירים אלה. טכנאי מקררים מקצועי הוא אדם שמעודכן בכל החידושים האחרונים ושיש לו ידע נרחב אודות המקררים אותם הוא מתקן. לא כל טכנאי מקררים יכול או יודע לתקן כל מקרר, ויש לשאול את הטכנאי עוד לפני הזמנתו האם הוא מתמחה בסוג המקרר שנמצא אצלכם בבית.
 

מה לעשות כאשר המקרר מתקלקל

הדבר הראשון שיש לעשות כאשר מקרר הפסיק לפעול הוא לבדוק את שקע החשמל שלו ואת הפקק שלו בלוח החשמל הראשי. יכול להיות שזו הסיבה היחידה לחוסר פעולתו ושאין צורך בהזמנת טכנאי מקררים בכלל. אם המקרר מחובר לחשמל אבל לא פועל או שאינו מקרר מספיק או שהפריזר נוזל לכם יש לקרוא לטכנאי מקררים במהירות.

עד שהטכנאי מגיע יש להוציא את התקע של המקרר מהשקע ולהשאיר אותו סגור כדי לשמור על האוכל טרי עד כמה שניתן. מומלץ להזמין טכנאי מקררים הפועל באיזור מגוריכם ולא מישהו שנמצא רחוק, ומומלץ לוודא כי הטכנאי מכיר ומתמחה בסוג המקרר שלכם לאחר שתמסרו לו את שם היצרן, הדגם והמספר הסידורי שלו.
 

תקלות נפוצות במקררים

התקלות הנפוצות שמתקנים טכנאי מקררים הם: החלפת גומייה אוטמת בדלתות המקרר. הכנסת גז, תיקון המדחס, תיקון או החלפת צינוריות בתוך גוף המקרר וכיוצא באלה. תקלות אלה מצריכות ידע ונסיון רב על מנת להתמודד איתן במקצועיות שתחזיק מעמד זמן רב לאחר התיקון.

אם התקלקל לכם המקרר ואינכם מכירים טכנאי מקררים בעצמכם בררו אצל השכנים או אצל קרובי משפחה וחברים על מנת להזמין איש מקצוע אמין שאתם יכולים לסמוך עליו.תפריט דף הבית