טכנאי מזגנים

טכנאי מזגנים הוא אדם הנותן שירות בכמה רמות. הרמה הראשונה היא התקנת מזגנים חדשים, וברמה השנייה הוא נותן שירות תיקונים וחלפים למזגנים קיימים. טכנאי מזגנים הוא איש מקצוע שעבר הכשרה מקצועית כדי לעבוד במקצוע זה ואין להפקיד את התקנת או תיקון המזגן בידי אנשים שלא עברו הכשרה ושאינם מנוסים בתחום זה.
 

שירות של טכנאי מזגנים

טכנאי מזגנים רבים נותנים שירות מקיף של מכירה והתקנת מזגנים יחד. הסיבה לכך ברורה: אתם מקבלים שירות במקום אחד שהוא זול יותר משירות של שני בתי עסק כאשר האחד מרוויח על מכירת המזגן והשני על התקנתו. שירות משולב תמיד עדיף וכך תוכלו לדעת כי למזגן שלכם יש "אבא" שתמיד ידאג לו כאשר יתגלו בו תקלות.

בנוסף לשירות המכירה והתקנה, טכנאי מזגנים הוא גם איש המקצוע שמתקן את כל סוגי התקלות במזגנים. שירות זה כולל החלפת גז במזגן שהתרוקן, תיקון המדחס, תיקונים במערכת החשמל של המזגן, החלפת פילטרים, החלפת לוח בקרה שהתקלקל וכיוצא באלה.
 

מתי לקרוא לטכנאי מזגנים

כאשר אתם מנסים להפעיל את המזגן ולא קורה דבר זה סימן שיש תקלה. אבל לא כל תקלה מצריכה הזמנת טכנאי מזגנים באופן אוטומטי. אם המזגן אינו פועל יש לבדוק את לוח החשמל של הבית ולוודא כי הפקק לא קפץ. בנוסף, ניתן לבדוק את המסננים באופן עצמאי כאשר המזגן נשמע לכם "עייף". לרוב זוהי התקלה וניקוי מסנן המזגן הינה פעולה פשוטה שכל אחד יכול לעשות בחדר האמבטיה. לעיתים המזגן לא פועל כי הסוללות בשלט התרוקנו ויש לבדוק זאת לפני שמזמינים טכנאי מזגנים.

אם עשיתם את כל הפעולות הללו והמזגן עדיין אינו פועל או שאינו פועל כשורה יש להזמין טכנאי מזגנים על מנת שיאתר את התקלה ויתקן אותה.תפריט דף הבית