טויוטה easy way - הדרך הקלה להתקדם לטויוטה חדשהנהגים רבים רואים ברכישת רכב חדש הוצאה גדולה ומכבידה שיש להתכונן אליה זמן רב מראש. תפיסה זו מונעת מאנשים רבים לוותר מראש על החלפת הרכב שלהם לרכב חדש יותר, מבלי לבחון את האפשרויות העומדות מולם.
מצד שני – הנהגים שמכירים את טויוטה איזי ווי, תכנית המימון של טויוטה, מתקדמים לרכב טויוטה חדש בכל מספר שנים, בקלות ובנוחות, ומבלי להיכנס להוצאות גבוהות.
טויוטה איזי ווי מציעה דרך קלה ונוחה להתקדם לטויוטה החדשה שלכם, גם לזו שאתם רוצים היום, וגם לזו שתצטרכו בהמשך הדרך, באמצעות בניית תכנית מימון בהתאם לצרכים ולסגנון החיים שלכם, בגמישות מלאה ובהתאמה אישית.
 
מגוון מסלולי המימון של טויוטה איזי ווי, מאפשרים לכם לבחור את גובה המקדמה כך שהיא תתאים ליכולתכם, לקבוע את גובה התשלום החודשי ולייצר פריסת תשלומים נוחה ולהחליט על יתרת סוף תקופה, וכל זאת בתהליך מהיר ופשוט.
 
איך זה עובד? פשוט מאד! נכנסים למסלולי המימון באתר של טויוטה ופועלים לפי השלבים הבאים:
שלב ראשון: בוחרים את הטויוטה שהכי מתאימה לכם
שלב שני: בוחרים את גובה המקדמה שבאפשרותכם לשלם
שלב שלישי: בוחרים את הסכום אותו אתם רוצים ויכולים לשלם בכל חודש
וזהו. המחשבון של טויטה איז ווי יציג לכם את תכנית המימון לפי הפרמטרים שבחרתם, כולל המקדמה, מספר התשלומים החודשיים והתשלום בסוף תקופה.
אשרו את המסלול וקבלו אישור מיידי מסוכנויות המשנה של טויוטה, ואתם בדרך לטויוטה החדשה שתמיד חלמתם עליה, כל זאת בקלות ובנוחות, בלי לרוץ לבנק ובלי להמתין בתור.
 
הגמישות של טויוטה איזי ווי נמשכת גם בתום תקופת העסקה, עם שלוש אפשרויות שעומדות לרשותכם:
אפשרות ראשונה: לשדרג את הטויוטה שלכם לטויוטה חדשה, על ידי החזרת הטויוטה הקיימת ויצירת עסקה חדשה על בסיס ההחזר שתקבלו עבור הרכב הישן.
אפשרות שנייה: לשלם את היתרה ולהשאר עם הטויוטה שלכם ולהמשיך ליהנות ממנה, גם לאחר שסיימתם עם כל ההחזרים החודשיים.
אפשרות שלישית: להחזיר את הטויוטה ללא צורך בתשלום נוסף.
 
בנוסף, אתר האינטרנט של טויוטה מציע מגוון מבצעי רכב שונים לאורך כל השנה לדגמי טויוטה השונים. האתר מציע מבצעים לרכישת רכב חדש ומבצעים לשדרוג רכב טויוטה קודם שברשותכם, כך שהם משתלבים עם תכנית המימון טויוטה איזי ווי לרכישת רכב טויוטה חדש, ומסייעים לכם ולהפחית עוד יותר את ההוצאה שברכישת רכב חדש.
תתחדשו!

 


תפריט דף הבית