פתרונות חיפוי פנים וחוץ לבית באמצעות לוחות hpl האפשרויות והבחירה הנכונה

כשמשפצים את הבית, אחד הנושאים שצריכים לקבל החלטה לגביהם, מתייחס לנושא חיפוי הקירות. האם לסייד את הקירות בגוון הסטנדרטי או להעז וללכת על הפחות רשמי,לבחור בחיפוי של פסיפס, שיש, גרניט פורצלן, אבן או פיתרון ייחודי אחר. לצד אפשרויות אלו, ניתן לבחור בפיתרון לחיפוי קירות פנים וחוץ (במקרה של בית פרטי) באמצעות לוחות hpl ייחודיים. מדובר בלוחות עמידים ומעוצבים בגוונים ואפקטים שונים התורמים לעיצוב הכללי של החדר ותואמים את הסגנון והקו העיצובי המנחה. בכל בחירה שתיעשה, חשוב לבחון את האפשרויות ולהתאים את הפיתרון הנכון ביותר בהתאם לחדרים השונים בבית, הצרכים והתקציב. להלן מספר עצות מנחות על היבטים לשים לב אליהם ומהן האפשרויות בשטח:

 

טכנולוגיה המציעה עמידות וידידותיות לסביבהלוחות hpl מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת להם הגנה פנימית גבוהה מליבת הלוח כלפי חוץ- דבר המבטיח את עמידותם בפני שריטות, כימיקלים, ונדליזם ותנאי מזג אוויר קיצוניים. כמו כן, הם הינם ידידותיים לסביבה ולמשתמש, פשוטים לניקוי ותחזוקה ושומרים על החזות המקורית שלהם לאורך זמן. מכיוון שההגנה שלהם מתחילה מבפנים, בליבת הלוח, הם עמידים בפני כתמים ובכלל, אינם דוהים ושומרים על הגוון המקורי ועל החסינות שלהם. מבחינה עיצובית, תוכלו לבחור בפאנלים המיועדים לתהליך של חיפוי קירות פנים המגיעים במגוון רחב של גוונים, כאשר תוכלו להזמין בהתאמה אישית לוחות חיפוי עם הדפסים ואפקטים מיוחדים, לרבות חירור CNC, הדפסה דיגיטלית של תמונות, ציורים, כיתובים ומגוון טקסטורות. אחד הטרנדים העכשוויים הוא לבחור לוחות בעלי הדפסים בתלת מימד וכיתוב של אותיות. מבחינת פיתרון חיפוי זה, הינו מתאים גם לעיצוב המטבח, מתאים ביותר לבנייה ירוקה וחוסך באנרגיה. ההתקנה היא קלה ואחידה, כאשר ניתן לבחור בין התקנה גלויה והתקנה סמויה.
 

בחירת הלוחות המתאימים ביותרביכולתכם לבחור לוחות hpl מסוגים שונים, כולל לוחות המותאמים לחיפוי פנים ולחיפוי חוץ. אחת האפשרויות היא לבחור בלוחות בעלי ליבת אלומיניום הכוללות שכבות רבות המותאמים לחיפוי פנימי, כאשר מטרתה של ליבת האלומיניום היא להגביר את התכונות המכאניות ולספק יציבות גבוהה לתנאי אקלים משתנים. אפשרות נוספת היא להזמין חיפוי בטקסטורות בגימורים חלקים או מחוספסים, בהשראת הטבע. סוג לוחות נוסף מגיע עם הדפסה דיגיטאלית ואפקטים מיוחדים, תלת מימד, אותיות, דפוסים- בהתאם לדמיון ולטעם האישי, כאשר את ההדפסים הדיגיטליים מטביעים בלוח לפני תהליך ה- press ובאמצעות כך נוצרת חזות ייחודית של החיפוי שהינו עמיד לטווח הארוך. לגבי כל אחת מהאפשרויות, ניתן לבחור את הלוחות במספר גדלים שונים, כולל ליבת לוח שונה: שחורה, לבנה וליבה בשילוב רדידי אלומיניום לפי הרצון והצורך. בעת הזמנת המוצר, חשוב להתייעץ לגבי סוג הלוחות המתאימים ביותר בהתאם לחדרים הייעודיים בבית ולהיוועץ לגבי ההדפס או הגוון שיתאימו לסגנון הכללי בכל חדר כך שהחיפוי לא יהיה דומיננטי יתר על המידה אך יתרום לאופי והאווירה במקום.

לתצוגת פתרונות חיפוי קירות באמצעות לוחות hpl לחצו כאןתפריט דף הבית