חברת הובלות

רבים העומדים לעשות העברת דירות או משרדים שואלים את עצמם: כיצד לבחור חברת הובלות? הרי יש כל כך הרבה אנשים עם משאית או טנדר הובלה שמכנים את עצמם בשם זה, וכולנו יודעים שיש הרבה מאד חפרים בתחום זה. במאמר זה ננסה לעמוד על הפרמטרים החשובים בבחירת חברת הובלות לצרכי הובלת דירות או משרדים.
 


 

מוניטין וניסיון של חברת הובלות

הדבר הראשון שתרצו לדעת אודות חברת הובלות הוא הנסיון והמוניטין שלהן. כיצד מבררים זאת? על ידי פנייה ללקוחות החברה, על ידי קבלת המלצות מאנשים שעבדו איתה ועל יד בדיקת אתר האינטרנט שלה.
 

צי רכבים

חברת הובלות מקצועית ובעלת מוניטין מחזיקה ברשותה צי רכבים ולא מתבססת על משאית אחת בלבד. חשוב שלחברה יהיו מספר כלי רכב על מנת שניתן יהיה להתאים את הרכב לגודל ההובלה, או לצוות יותר מרכב אחד להובלה אחת בגלל כמות התכולה וכדומה.
 

שירותי אריזה

חברת הובלות מקצועית מעניקה ללקוחותיה שירותי אריזה של כל התכולה או חלקה, לפי רצונכם. יש המעדיפים שחברת ההובלה תהיה זו שתארוז את כל החפצים העדינים כדי שתהיה אחראית להם בזמן ההובלה והפריקה, ויש שמעוניינים באריזה של כל התכולה על מנת להוריד את זה מהראש שלהם. כך או כך חברת הובלות מקצועית מעסיקה אורזים מקצועיים (שאינם הסבלים) לצרכים אלה ויש ברשותה את כל אמצעי האריזה הנחוצים.
 

שירותים מיוחדים

חברת הובלות מקצועית יכולה להוביל תכולת בית או משרד מכל מקום לכל מקום גם אם יש צורך בהזמנת שירותי מנוף למקומות גבוהים ללא מעלית או מכל סיבה אחרת.
 

אחריות וביטוח

חברת הובלות מקצועית מעניקה לכם אחריות מלאה על כל התכולה המועברת הכוללת ביטוח תכולה מיוחד. במידה ויש לכם חפצים יקרים או נדירים במיוחד יש להרחיב את פוליסת הביטוח כדי שתכסה אותם באופן ספציפי.

אם אתם זקוקים להובלה פנו לחברה מקצועית שתוכל לספק לכם את השירותים שנימנו כאן כדי לעשות זאת בדרך הנכונה.תפריט דף הבית