עמידה בזמנים של אינסטלטור

אם אתם מזמינים אינסטלטור לעבודות שונות בבית שלכם, ולא משנה איזה סוג של עבודות, חשוב מאוד שתדרשו מראש התחייבות מצידו לעמידה בזמנים. אינסטלטור הוא בעל מקצוע אשר פעמים רבות מקבל קריאות דחופות הדורשות טיפול מיידי, כמו פיצוץ בצנרת או סתימה בשירותים, ולכן לעיתים הוא עשוי לזנוח את העבודות הפחות דחופות וכך לגרום לעיכובים גדולים בעבודה אותה הזמנתם.

לכן חשוב מאוד שתדרשו לקבל מראש כתב התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים אשר יאפשר לכם להיות בטוחים בכך שבמידה והאינסטלטור יראה כי הוא לא מספיק לסיים את העבודה שלכם, הוא לא יקבל קריאות דחופות במקביל וכך לא יצור עיכוב אשר ישפיע על מועד סיום העבודה אצלכם בבית.
 

התחייבות בכתב – אל תתפשרו על פחות

כשאתם מבקשים התחייבות על עמידה בלוחות זמנים אל תתפשרו על פחות מהתחייבות בכתב. גם אם בעל פה האינסטלטור מתחייב באופן מלא על עמידה מדויקת בלוחות הזמנים וסיום העבודה בתאריך האמור, בקשו ממנו לכתוב את ההתחייבות הזו ולחתום עליה.
ברגע שזה כתוב האינסטלטור יהיה מחויב יותר לעמידה בלוחות הזמנים ויחשוש להגיע למצב של עיכוב בסיום העבודה, מה שיבטיח לכם עמידה בלוחות הזמנים ללא כל בעיה.
 

פיצוי על עיכובים בסיום העבודה

עוד דבר שכדאי לסגור מראש מול האינסטלטור הוא מה קורה במקרה שבסופו של דבר כן מתרחש עיכוב, במקרה בו האינסטלטור לא עומד בהתחייבויות שלו מולכם. לרוב נהוג לקבוע פיצוי כספי לכל יום של עיכוב. זכרו כי במידה ואין איזה שהוא "עונש" לאינסטלטור במידה והוא לא עומד בתאריך היעד, אזי למרות ההתחייבות הוא לא ירגיש צורך למהר מידי ויהיה בטוח כי כמה ימים של עיכוב לא יהיו נוראיים עבורכם.
לכן חשוב מאוד לקבוע פיצוי כספי או הפחתה בתשלום לאינסטלטור במידה ויהיה עיכוב בלוח הזמנים כך שתהיו בטוחים כי בכל מקרה האינסטלטור יעשה הכל בכדי לתת לכם לוח זמנים ריאלי ולהתחייב בתאריך היעד שקבע ללא כל חריגה או שינוי.


תפריט דף הבית