התקנת חימום תת רצפתי

כשיש ימי חורף רבים, כמו אלו השוררים בארצנו,  אנו חייבים חימום ביתי יעיל, במיוחד כשיש ילדים או מבוגרים בבית אשר סובלים יותר מהקור. בשנים האחרונות החורף בישראל הפך לארוך יותר, קר יותר ויש ימים שהוא על גבול בלתי הנסבל.
 
מי שגר בצפון הארץ, באזור ירושלים ובהרים חווה זאת יותר, בימי השלג יש קור אשר חודר לעצמות וללא חימום טוב הוא מאד מקשה אפילו על תפקודים בסיסיים, חלק גדול מאתנו יעדיף להישאר במיטה, בשמיכה ובכלל לא לצאת. כולנו מכירים את שיחת הטלפון לבוס בה אנו מודיעים שאנו לא מרגישים טוב - כדי לא לצאת מהבית.
 
יש המון פתרונות לימים קרים אלו, כמו להיות מתחת לשמיכות בבית, לשים מזגן, תנור גז, תנור חשמל, הסקה מרכזית וכדו'. רוב פתרונות אלו כרוכים בהוצאה כספית עצומה ולעתים אף חלילה, כרוכים בסיכון חיים.
 
בנוסף לכל אלו, קיים פתרון חדשני אשר עדיין לא מוכר לחלוטין בארץ אך איכותו ויעילותו עולים על עובדה זאת - חימום תת רצפתי.
חימום תת רצפתי הוא חימום אשר מורכב מתחת לרצפה, המתבצע על ידי חימום המים. ניתן לבחור האם לחמם אותם באמצעות חשמל או גז.
הוא אינו תופס מקום כלל, אינו נראה כלפי חוץ ולכן אין צורך לשלב אותו בעיצוב הבית.
 
יתרון עיקרי הוא אי הנגישות לגוף החימום- אשר מוריד את הסיכונים אשר קיימים בחימום חיצוני, כמו למשל בתנור חשמלי. החימום מתבצע מתחת לרצפה, עובדה המעניקה לו בטיחות מקסימלית. לא ניתן לגעת בו, להתחשמל או להיכוות ולכן הוא מומלץ, בחום, בעיקר למשפחות עם ילדים. ילדים מעצם היותם ילדים אוהבים לחקור דברים חדשים, במיוחד אם הם מוצבים באזורים נגישים. הרחקת גוף החימום מונעת את סיכונים אלו וניתן להפעילו ללא החשש שיתקרבו למקור החום.
 
החימום אשר נפרש על חלק גדול מהבית גורם לחימום מהיר וכולל את כל החלקים בבית גם הקשים להגעה.
ההנאה הגדולה ביותר בחימום תת רצפתי היא שהרצפה אינה קרה. גם אם מחממים את הבית בעזרת אמצעי חימום אחרים, הרצפה תמיד נשארת קרה, מה שמוביל אותנו תמיד להיות תמיד מסורבלים, עם עשרות גרביים ונעליים חמות. "לקפוץ" ממקום למקום במהירות כדי לא להתקרר ולא לשהות יותר מדי זמן על הרצפה.
כשהרצפה מחוממת בעזרת חימום תת רצפתי,  ניתן ללכת עליה בחופשיות, אפילו יחפים. הילדים יכולים לשבת עליה, לשחק בה או על שטיח וליהנות מהחימום.
 
כדי לעבור את ימי ולילות החורף בכלל והקשים בפרט, רצוי להשתמש בחימום תת רצפתי אשר יעניק לבית חימום מרכזי בצורה הנוחה והבטוחה ביותר, ימנע נזקים, סכנות והוצאות מיותרות.
ניתן להתייעץ עם מומחים בתחום זה ולהתאים לכם את החימום הטוב ביותר, בין אם בעזרת חשמל, או בעזרת גז- לפי מצבכם הפיננסי ובהתאם לצורך הביתי שלכם.
 


תפריט דף הבית