השתלות שיניים


השתלות שיניים על ידי רופא שיקום פה

כאשר אנחנו סובלים מבעיות שיניים אנחנו הולכים לרופא שיניים. כעיקרון יש הרבה סוגים שונים ומגוונים של בעיות בשיניים, בפה ובחניכיים. בעיות אלו משתנות מבחינת רמת המורכבות שלהן והטיפול שצריך להעניק להן. אם הבעיה שלנו היא שחסרות לנו שיניים בפה (כי הן נשברו או כי הן נעקרו), אנחנו צריכים לפנות לרופא שמתמחה בשיקום הפה בשביל לטפל בה. השתלות שיניים מהוות רק דרך פתרון אחת לפה שחסרות בו שיניים. חוץ מהשתלה של שיניים בחניכיים שלנו אנחנו יכולים גם להרכיב שיניים תותבות שעשויות בדרך כלל מחרסינה.

השתלת שיניים – כי על הבריאות שלנו לא מתפשרים!

השתלת שיניים היא הדרך שלנו לא להתפשר על הבריאות שלנו. בדיוק כמו שהיינו רוצים להשתיל כליה בגוף שלנו אם הכליות שלנו לא היו טובות או קרני בעין שלנו עם הייתה לנו גלוקומה, באותו אופן כדאי לנו מאוד להשתיל שיניים אם חסרות לנו שיניים בפה. מחסור בשיניים יכול להפריע לנו לאכול. אם חסרות לנו למשל מספר גדול של שיניים כמו למשל שלוש שיניים או יותר הסבל האישי שלנו הוא רב. לאחר שיושתלו בגוף שלנו שיניים חדשות נוכל לשוב ולאכול את כל סוגי המאכלים כולל מאכלים שהמרקם שלהם צמיגי מאוד, מוצק וקשה והוא דורש שיניים חזקות בלעיסה שלו.

רופא שיניים מומחה - יתרונות

רופא שיניים מומחה יוכל לעזור לנו מאוד לשמור על הבריאות של הפה והשיניים שלנו. יש הרבה יתרונות לרופאי שיניים מומחים. כמו בכל תחום ברופאה כאשר אנחנו מקבלים עזרה מרופא מומחה אנחנו יכולים להרגיש שקטים ורגועים יותר. לרופא שיניים מומחה יש את כל הידע והניסיון האישי לעזור לנו להתגבר על הבעיה הרפואית שלנו. במקרה שאנחנו חשים כאב בשיניים שלנו או בחלל הפה אנחנו חייבים לפנות כמה שיותר מהר לרופא. רוב כאבי השיניים הם בעיקר מאוד לא נעימים אבל הטיפול בהם הוא פשוט יחסית. כאשר אנחנו דוחים את הביקור אצל הרופא אנחנו נותנים למצב להחמיר ומזניחים את עצמנו.
לסיכום, ניתן לומר, שאם אנחנו רוצים להפסיק את ההרגשה הרעה שלנו ואת הכאב כדאי לנו לפנות במהרה לרופא שיניים. כדאי לנו גם לפנות לרופא שיניים שמתמחה בשיקום חלל הפה במקרה שאנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו ואת האסתטיקה האישית שלנו בשביל שהוא יבדוק אם אנחנו יכולים לעבור השתלה של שיניים או אם אנחנו צריכים שיניים תותבות.
 


תפריט דף הבית